Njemačka – Farmaceutski proizvodi – Abschluss nicht exkl. Arzneimittel-Rabattvereinb. nach § 130a Abs. 8 SGB V im Wege eines Open-House-Modells zum Wirkstoff Ticagrelor (ATC-Code nach WHO: B01AC24)
Opis
Predmet ove objave je zaključivanje neisključivih ugovora o popustima prema § 130a st. 8 SGB V o lijekovima s aktivnom tvarju Ticagrelor (ATC-kod prema WHO: B01AC24). Zaključivanje ugovora odvija se u okviru tako zvane Open-House modela, što znači da je zaključivanje ugovora u razdoblju trajanja prijavljanja dostupno svim zainteresiranim farmaceutskim poduzećima, ako ispunjavaju uvjete za sudjelovanje i prihvaćaju ih. To ima za posljedicu da se pojedinačne pregovore o ugovoru ne vode i da nema (dostave) isključivosti. Napominje se da je količina narudžbe nepoznata, jer ovisi o potražnji i razvoju broja osiguranih osoba, ponašanju liječnika pri propisivanju te ponašanju javnih apoteka pri dostavi i skladištenju. Minimalne količine narudžbe neće se stoga jamčiti. Zainteresirana farmaceutska poduzeća mogu preuzeti podatke za sudjelovanje preko projektnog prostora Njemačkog portala za javne nabavke (DTVP). Prije toga je potrebno podnijeti zahtjev za pristup projektnom prostoru. Nakon što je pristup odobrio naređivač, moguće je pristupiti podacima za sudjelovanje. O sadržaju podataka za sudjelovanje - posebno o sadržaju ugovora o popustima i popustima navedenim u njemu - je potrebno čuvati apsolutnu tišinu. Potpuna ili djelomična predaja ili dostupnost sadržaja podataka za sudjelovanje trećim licima zahtijeva prethodnu pisanu suglasnost naređivača. Ako se od sudjelovanja odustane, sve podatke je potrebno nekažnjeno uništi u skladu s zaštitom podataka. Podaci koje je potrebno predati proizlaze iz dokumenta "Pismo" i "Objašnjenje ugovornih uvjeta" koji su smješteni u projektnom prostoru. Komunikacija, uključujući slanje podataka za sudjelovanje, odvija se elektronski preko portala za javne nabavke DTVP; detalje o tome možete naći u navedenim dokumentima. Svaka druga, suprotnost u objavi o naređenju je uzrokovana tehničkim razlozima i ne ima obvezujuću snagu. Zahtjevi za sudjelovanje mogu se prvi put podnijeti do 4. lipnja 2026. Sve dodatne rokove podnošenja možete pronaći u prilogu "Rokovi podnošenja" koji je smješten u projektnom prostoru. Ako je dan podnošenja rokova subota, nedjelja ili državni praznik, zamjenjuje ga sljedeći radni dan. Ako se zahtjevi za sudjelovanje primaju kasno, budu uzeti u obzir za sljedeći rok podnošenja. Ugovor o popustima završava, nezavisno od datuma zaključivanja ugovora, najkasnije 30. rujna 2026. Naređivač se rezervira pravo da Open-House postupak prekinu prije vremena, posebno u slučaju zaključivanja isključivih ugovora o popustima; u tom slučaju, već zaključeni ugovori o popustima završavaju prema ugovornim odredbama. Prema iskustvu naređivača, isključivi ugovori o popustima obično stupaju na snagu 8 do 12 mjeseci nakon objave odgovarajuće objave o naređenju u Dodatku za Službeni list Europske unije.
CPV kodovi
Dokumenti i prijava
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Németország – Gyógyszerészeti termékek – Arzneimittel- Rahmenrabattverträge nach §130a Absatz 8 SGB V
Kaufmännische Krankenkasse - KKHNjemačkaPharmaceutical productsRok za 42 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Németország – Orvosi felszerelések – Austausch MRT-Scanner im laufenden Betrieb
Thoraxklinik Heidelberg gGmbH - Universitätsklinikum HeidelbergNjemačkaMedical equipmentsImaging equipment for medical, dental and veterinary useMagnetic resonance imaging equipmentNema rokaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Németország – Orvosi felszerelések – Ortenau Klinikum - Achern Neubau Klinikgebäude 81022 (AC 20-30), VE5018 (KG620) Endoskopietürme Gyn
Ortenau KlinikumNjemačkaMedical equipmentsEndoscopy, endosurgery devicesRok za 32 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Németország – Autoklávok – Autoklav zur Laminatherstellung transparenter Verbundsysteme (OV PR1165442a)
Fraunhofer-Gesellschaft zur Förderung der angewandten Forschung e.V., IKTSNjemačkaAutoclavesRok za 31 danObjavljeno na 03. ruj 2026.