Natrag na pretraživanje
Rumunjska – Uređaji za operacijske sale – TURN DE LAPAROSCOPIE
Spitalul Clinic Dr. I. CantacuzinoRumunjskaObjavljeno na 13. srp 2026.
4 dana preostalaOpis
Procedura nabave za **TURN DE LAPAROSCOPIE 1 BUC** u skladu s člankom 68 Zakona 98/2016 - „Javni natječaj”; jer se u toku 2026. godine predviđa i druge nabave na ovom CPV kodu, nadležna tijela će jasno i potpuno odgovarati na sve zahtjeve za razjašnjenje / dodatne informacije u roku od 11 dana prije roka za podnošenje ponuda prema OUG 107/2017. Broj dana u kojem se mogu tražiti razjašnjenja prije roka za podnošenje ponuda / kandidatura je 18 dana.
CPV kodovi
Operating-theatre devices
Dokumenti i prijava
Sažetak AI
Prijavi se za sažetak AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Románia – Sebészi varratok – Acord-cadru de achizitie publică de fire sutură divizate pe 9 loturi
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVARumunjskaSurgical suturesRok za 37 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Románia – Fogászati implantátum – Implanturi și consumabile dentare
Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila"RumunjskaDental implantDental consumablesRok za 30 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Románia – Angiográfiai kellékek – MATERIALE ENDOVASCULARE PENTRU NEURORADIOLOGIA INTERVENTIONALA - 2026
SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BIHORRumunjskaAngiography suppliesRok za 37 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Románia – Orvosi fogyóeszközök – LICITATIE MATERIALE SANITARE DIABET
SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA ELIASRumunjskaMedical consumablesRok za 34 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.