Slovenija – Građevinski radovi – Gradnja dostopnih najemnih stanovanj v Šmartnem pod Šmarno goro
Opis
Izgradnja pristupačnih najamnih stanovanja u Šmartnem pod Šmarno goro u 1. fazi projekta, točnije: - dovršetak triju višestanovanjskih objekata (A, B i C) - izgradnja četvrtog objekta (D) do treće produžene faze, sve po pravomoćnoj gradbenoj dozvoli br. 351-434/2007-24 od 17. 10. 2007 i projektnoj dokumentaciji za izvedbu gradnje, br. projekta 250118, datum izrade prosinac 2025 i dopuna velja 2026 (dalje: projektna dokumentacija PZI), koju je izradio projektant Elea iC d.o.o., Dunajska cesta 21, 1000 Ljubljana. Za izvedbu narudžbe ima naručitelj 6.484.000,00 EUR osigurana sredstva (bez PDV). Ponuda koja će preći navedenu visinu osigurana sredstva će biti kao nedopustiva isključena iz postupka javnog nabavke.
CPV kodovi
Dokumenti i prijava
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Szlovénia – Építési munkák – Izvedba GOI del za Satelitski urgentni center Velenje in energetsko sanacijo trakta A Zdravstvenega doma Velenje
MESTNA OBČINA VELENJESlovenijaConstruction workRok za 31 danObjavljeno na 03. ruj 2026.
Szlovénia – Szennyvízcsatorna építése – Izvajanje GOI del na projektu »Opremljanje aglomeracije Hoče 2019 in Radizel 2019«
OBČINA HOČE - SLIVNICASlovenijaSewer construction workRok za 33 danaObjavljeno na 02. ruj 2026.
Szlovénia – Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka – Dograditev objekta enote vrtca Dramlje _ GOI dela
OBČINA ŠENTJURSlovenijaWorks for complete or part construction and civil engineering workRok za 16 danaObjavljeno na 01. ruj 2026.
Szlovénia – Áramátalakító alállomás – RTP Podlog: Obnova TK prostora (Dobava in montaža TK opreme)
ELES, d. o. o., operater kombiniranega prenosnega in distribucijskega elektroenergetskega omrežjaSlovenijaTransformer substationRok za 27 danaObjavljeno na 01. ruj 2026.