Njemačka – Farmaceutski proizvodi – Open house Arzneimittelrabattverträge Lamivudin, Tenofovirdisoproxil und Doravirin, ATC J05AR24
Opis
Riječ je o open-house modelu, a ne o otvorenom postupku! Obrazac za otvoreni postupak koristi se samo zato što ne postoji obrazac za open-house model. Ugovori sklopljeni u okviru open-house modela ne podliježu zakonskoj regulativi o javnim nabavkama zbog nedostatka odluke o izboru. Koristiti ovaj obrazac ne znači da se podliježe zakonskoj regulativi o javnim nabavkama. AOK Bayern namjerava sva zainteresirana farmaceutska poduzeća sklopiti neekskluzivne ugovore o popustima o aktivnoj tvari Lamivudin, Tenofovir disoproksil i Doravirin, ATC J05AR24 prema § 130c st. 1 SGB V. AOK Bayern nudi svim zainteresiranim farmaceutskim poduzećima koja ispunjavaju navedene uvjete za kvalifikaciju sklapanje identičnih i neindividualno pregovarivih ugovora o popustima. Najraniji mogući početak ugovora je 01.06.2026, a svi ugovori završavaju 31.05.2028. Sklapanje ugovora je moguće tijekom tog razdoblja u bilo koje vrijeme, ali najkasnije 03.04.2028. Ugovori se mogu otkazati s jednomjesečnim rokom do kraja mjeseca. Ako stupi na snagu ugovor o popustima na lijekove s aktivnom tvarju koja je predmet ugovora, zaključen u otvorenom postupku na federalnoj ili državnoj razini, open-house ugovori automatski prestaju vrijediti za odgovarajući period. Ugovor će se sklopiti sva zainteresirana farmaceutska poduzeća koja svoju kvalifikaciju potvrde ispunjenom i potpisanom samozavjerenjem o pouzdanosti. Farmaceutsko poduzeće mora predati ispunjeni i potpisani ugovor (povjerenje potpisnika mora se izvoditi iz izvoda iz registra trgovačkog suda, inače je potrebno predložiti ovlast) zajedno s ispunjenim i potpisanim prilogom "Odredba lijekova predmeta ugovora" te ispunjenim i potpisanim samozavjerenjem o pouzdanosti. Dokumentacija se može predati IZVJEŠTANO RUKOM POTPISANOM IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO IZVJEŠTANO I
CPV kodovi
Dokumenti i prijava
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Németország – Gyógyszerészeti termékek – Arzneimittel- Rahmenrabattverträge nach §130a Absatz 8 SGB V
Kaufmännische Krankenkasse - KKHNjemačkaPharmaceutical productsRok za 41 danObjavljeno na 03. ruj 2026.
Németország – Orvosi felszerelések – Austausch MRT-Scanner im laufenden Betrieb
Thoraxklinik Heidelberg gGmbH - Universitätsklinikum HeidelbergNjemačkaMedical equipmentsImaging equipment for medical, dental and veterinary useMagnetic resonance imaging equipmentNema rokaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Németország – Orvosi felszerelések – Ortenau Klinikum - Achern Neubau Klinikgebäude 81022 (AC 20-30), VE5018 (KG620) Endoskopietürme Gyn
Ortenau KlinikumNjemačkaMedical equipmentsEndoscopy, endosurgery devicesRok za 31 danObjavljeno na 03. ruj 2026.
Németország – Autoklávok – Autoklav zur Laminatherstellung transparenter Verbundsysteme (OV PR1165442a)
Fraunhofer-Gesellschaft zur Förderung der angewandten Forschung e.V., IKTSNjemačkaAutoclavesRok za 30 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.