Preskoči na sadržaj
Natrag na pretraživanje

Njemačka – Farmaceutski proizvodi – Open house Arzneimittelrabattverträge Ertugliflozin, ATC A10BK04

AOK Bayern - Die GesundheitskasseNjemačkaObjavljeno na 14. tra 2026.
579 dana preostala

Opis

Riječ je o open-house modelu, a ne o otvorenom postupku! Obrazac za otvoreni postupak se koristi samo zato što za open-house model ne postoji posebni obrazac. Ugovori zaključeni u okviru open-house modela ne podliježu zakonskim odredbama o javnim nabavkama, jer nema izbora ponuđača. Koristiti ovaj obrazac ne znači da se ugovori podvrgavaju zakonskim odredbama o javnim nabavkama. AOK Bayern namjerava s interesiranim farmaceutskim poduzećima zaključiti neekskluzivne ugovore o popustima za tvar Ertugliflozin, ATC A10BK04, prema § 130c st. 1 SGB V. AOK Bayern nudi svim interesiranim farmaceutskim poduzećima, koja ispunjavaju navedene uvjete za kvalifikaciju, zaključivanje identičnih i neindividualno pregovarivih ugovora o popustima. Najraniji mogući početak ugovora je 01.06.2026, a svi ugovori završavaju 31.05.2028. Zaključivanje ugovora je moguće u bilo kojem trenutku tijekom tog razdoblja, ali najkasnije 03.04.2028. Ugovori se mogu otkazati s rokom od jednog mjeseca do kraja mjeseca. U slučaju stupanja na snagu ugovora o popustima za lijekove s istom tvari, zaključenih u otvorenom postupku na razini države ili pokrajine, open-house ugovori automatski prestaju vrijediti za odgovarajući period. Ugovor će se zaključiti s svim interesiranim farmaceutskim poduzećima koja svoju kvalifikaciju dokazuju ispunjenom i potpisanom samozavjerom o pouzdanosti. Farmaceutsko poduzeće mora predati ispunjeni i potpisani ugovor (samo izvod iz trgovačkog registra mora pokazati ovlasti potpisnika, inače je potrebno predložiti ovlast), uz ispunjenu i potpisanu prilogu "Odredba lijekova koji su predmet ugovora" te ispunjenu i potpisanu samozavjeru o pouzdanosti. Dokumentaciju je moguće predati TAKOĐER RUČNO potpisanu na papiru ili ELEKTRONSKI s kvalifikiranom elektronikom potpisom. Dokumentacija potpisana ručno na papiru mora se poslati u dva primjerka u originalu na sljedeću adresu: AOK Bayern - Die Gesundheitskasse Vergabestelle SGB V ZE25 open-house Rabattverträge Carl-Wery-Str. 28 81739 München ELEKTRONSKI dokumenti s kvalifikiranom elektronikom potpisom se mogu predati preko komunikacijskog područja na portalu www.dtvp.de. U slučaju primanja potpuno ispravne dokumentacije do 03. svakog mjeseca, početak ugovora je na prvi dan sljedećeg mjeseca, inače na prvi dan mjeseca nakon toga. U slučaju dokumentacije potpisane ručno na papiru, prije slanja potpuno ispunjene i potpisane dokumentacije kao sken, na e-mail adresu [email protected] ili preko komunikacijskog područja na portalu www.dtvp.de, mora se do 10. tog mjeseca primiti potpuna i ispravna dokumentacija u papirnom obliku na adresi AOK Bayern, Vergabestelle. Molimo obratite pozornost na upustva za ispunjavanje, koje su dostupne na www.dtvp.de u okviru nabavne dokumentacije. Interesirana farmaceutska poduzeća mogu u projektu za open-house postupak na portalu www.dtvp.de zahtijevati otključavanje nabavne dokumentacije. Link do portala nalazi se u ovoj objavi. Kao potencijalni partneri ugovora u razmatranju su samo farmaceutska poduzeća. Dokumentacija za open-house postupak će biti otključana samo farmaceutskim poduzećima kao potencijalnim partnerima ugovora i mora se strogo čuvati kao povjerljiva. Zahtjev za otključavanje od strane poduzeća potvrđuje da će se dokumentacija čuvati kao povjerljiva.

CPV kodovi

Pharmaceutical products

Dokumenti i prijava

Sažetak AI
Prijavi se za sažetak AI

Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.

Povezane nabave