Natrag na pretraživanje
Švicarska – Tehničke studije – Nachführung Strassenlärm-Emissionen: Vollaktualisierung Gebiet 6 Pfannenstiel und Teilaktualisierung Gebiet 1 Furttal-Unterland
Tiefbauamt, Abt. StabŠvicarskaObjavljeno na 15. srp 2026.
3 dana preostalaOpis
Fachstelle za zaštitu od buke javno stavlja na raspolaganje emisije prometnog buke u GIS-u. Te emisije se koriste za izračune širenja buke u registru buke i za bučne izvještaje privatnih izvođača. Emisije se redovito ažuriraju novim prometnim istraživanjima, izračunima itd. U ovoj javnoj nabavi objavljuje se potpuna aktualizacija područja 6 Pfannenstiel i djelomična aktualizacija područja 1 Furttal-Unterland (podele područja vidi na sl. 1 na stranici 14 i poglavlju 3.5.7 na stranici 31 u prilogu Informacije o nadmetanju).
CPV kodovi
Engineering studiesAdministration services
Dokumenti i prijava
Sažetak AI
Prijavi se za sažetak AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Svájc – Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások – LT137 Puidoux - Romanel_Planificateur général SIA Phases 3
Chemins de fer fédéraux CFF, Infrastructure, Achats, Supply Chain et production, Achats projets de construction, Emplacement BerneŠvicarskaArchitectural, construction, engineering and inspection servicesRok za 51 danObjavljeno na 31. kol 2026.
Svájc – Repülőtéri mérnöki szolgáltatások – BKP 197 Geometer / P19AA532 ZRH Tower
Flughafen Zürich AG - Einfache Gesellschaft "Raumfachwerk"ŠvicarskaAirport engineering servicesEngineering servicesMonitoring and control servicesRok za 41 danObjavljeno na 31. kol 2026.
Svájc – Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások – Rorschach: Neue Serviceanlage Etappe 1 & 2 und 6. Perronkante & Doppelspurausbau - Fachplaner Kabel
Chemins de fer fédéraux suisses CFF, Infrastructure – Achats, Supply Chain et production, Achats projets de construction, Région EstŠvicarskaArchitectural, construction, engineering and inspection servicesRok za 48 danaObjavljeno na 30. kol 2026.
Svájc – Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások – Campus Battelle, rénovation énergétique des bâtiments C et F
Office cantonal des bâtiments (OCBA)ŠvicarskaArchitectural, construction, engineering and inspection servicesRok za 38 danaObjavljeno na 30. kol 2026.