Natrag na pretraživanje
Italija – Proizvodi za parenteralnu prehranu – GARA EUROPEA MULTILOTTO DI SACCHE PER LA NUTRIZIONE PARENTERALE
ASL BATItalijaObjavljeno na 20. srp 2026.
18 dana preostalaOpis
EUROPSKA NATJEČAVANA POZIVNA POSTUPKA OTVORENEGA VIŠESTRUKOG LOTA PO UREĐENJIMA ČL. 25 I 71 ZAKONA ODR. 36/2023, ZA DOBAVLJANJE U OPREMI ZA 3 (TRI) GODINE S KESICAMA ZA PARENTERALNU NUTRICIJU. PONIŠTENJE ODLUKE BR. 39/2026.
CPV kodovi
Parenteral nutrition products
Dokumenti i prijava
Sažetak AI
Prijavi se za sažetak AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Olaszország – Katéterek – Dispositivi per infusione accessi vascolari 2^ edizione
Azienda ZeroItalijaCathetersRok za 40 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Olaszország – Orvosi fogyóeszközök – Procedura aperta per la “Fornitura di Dispositivi per la Chirurgia Maxillo Facciale della U.O.C. di Otorinolaringoiatria e della Chirurgia Maxillo facciale del P.O. di Pozzuoli dell’Asl Napoli 2 Nord”
A.S.L. NAPOLI 2 NORDItalijaMedical consumablesRok za 39 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Olaszország – Orvosi felszerelések – STENT BE-FLARED
A.S.L. NAPOLI 1 CENTROItalijaMedical equipmentsRok za 42 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Olaszország – Különféle orvosi eszközök és készítmények – Procedura Aperta per l’affidamento della Fornitura di kit procedurali occorrenti ad AOU Pisana, AOU Senese e FTGM
ESTAR - Ente di Supporto Tecnico Amministrativo RegionaleItalijaMiscellaneous medical devices and productsRok za 31 danObjavljeno na 03. ruj 2026.