Francuska – Metle – FABRICATION DE BALAIS POUR LES MOTEURS DE TRACTION DU METRO DE LA REGIE DES TRANSPORTS METROPOLITAINS
Opis
1/ Ugovorene usluge su opisane i izvršavaju se u skladu s odredbama Posebnoga poglavlja (CCP) koje se nalaze u prilogu ovoga javnog poziva na natječaj. 2/ Ovaj javni ugovor zaključen je postupkom s pregovorima, na temelju čl. L2124-3, R2124-4 i R2161-21 do R2161-23 Zakona o javnim nabavkama. 3/ Radi se o okviru ugovora u smislu čl. L2125-1.1° i R2162-2 i sl. Zakona. 4/ Okvirni ugovor je zaključen s jednim gospodarstvenim subjektom i izvršava se djelomično putem izdavanja narudžbenih listova za usluge opisane u ugovornim dokumentima, a djelomično zaključivanjem kasnijih ugovora za potrebe čije su sve ugovorne odredbe nisu utvrđene u dokumentima okvirnog ugovora. 5/ Na temelju čl. R2162-4 Zakona, okvirni ugovor je zaključen bez minimalnog obveznog iznosa i s maksimalnim obveznim iznosom tijekom njegova trajanja (5 godina) od 450 000,00 EUR bez PDV-a. 6/ Radi se o industrijskom javnom ugovoru koji se odnosi na Opće administrativne odredbe za industrijske javne ugovore (CCAG/MI), odobrene odlukom od 30. ožujka 2021. 7/ Trajanje okvirnog ugovora je pet godina, od dana njegovog obavijestivanja.
CPV kodovi
Dokumenti i prijava
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Franciaország – Élelmiszertartályok – Fourniture de barquettes alimentaires et films pour les besoins de la Cuisine Centrale de la Ville de Morlaix
Ville de MorlaixFrancuskaFood containersRok za 32 danaObjavljeno na 02. ruj 2026.
Franciaország – Ismeretterjesztő és reklámtermékek – ACCORD-CADRE DE FOURNITURE ET LIVRAISON D’OBJETS PUBLICITAIRES A L’IMAGE DE L’UNIVERSITE SORBONNE PARIS NORD
Université Sorbonne Paris NordFrancuskaInformation and promotion productsRok za 32 danaObjavljeno na 02. ruj 2026.
Franciaország – Épületgépészeti berendezések – Achat, conditionnement et distribution de kits d'Hydro-économes destinés aux abonnés MARCHE RESERVE
NOREADE SIDEN-SIANFrancuskaPlumbing equipmentNema rokaObjavljeno na 02. ruj 2026.
Franciaország – Oktatási kellékek – Fournitures scolaires, loisirs créatifs, outils inclusifs, jeux et jouets - Relance lots n° 1, 2 et 5
Communauté d'agglomération du CotentinFrancuskaTeaching suppliesEducational gamesArt suppliesRok za 29 danaObjavljeno na 01. ruj 2026.