Poljska – Telekomunikacijska oprema i potrepštine – Zakup i dostawa akcesoriów sieciowych
Opis
Zamawiajući ustanavlja Dinamički sustav nabave (dalje DSN), u skladu s člankom 316 st. 1 Zakona o javnim nabavama od 11. rujna 2019. (dalje ZJN) na načelima vezanim za nabave čija vrijednost je iznad graničnih vrijednosti EU, o kojima govori članak 3 ZJN te ovoj Informaciji (SWZ). Za udjeljivanje nabava obuhvaćenih DSN primjenjuju se odredbe ograničenog natječaja, u skladu s člankom 140 ZJN, osim ako odredbe Glave 2 Odjeljka IV ZJN ne propisuju drukčije. U ovom postupku primjenjuju se izvršni propisi ZJN. Predmet nabava sukcesivno udjeljivanih u okviru DSN će biti dostave mrežnih dodataka. Zamawiajući planira udjeliti 4 veća nabava i 8 manjih nabava tijekom trajanja dinamičkog sustava nabave. Udjeljivanje nabava će biti ovisno o potrebama Zamawiajućeg i raspoloživim sredstvima, zbog čega se može promijeniti broj nabava. Zamawiajući procjenjuje ukupnu količinu nabavljene opreme na: Uređaji i optoelektronika – 500 kom. (uključujući, između ostalog: switch, mediakonverteri, napajanja 12V, SFP moduli itd.). Alati i mjerni i montažni pribor – 500 kom. (uključujući, između ostalog: testere LAN, štampače etiketa, mjerni instrumenti, terminali za mjerni instrumenti i testere itd.). Sustavi kabliranja i pasivna infrastruktura – 70 000 kom. (uključujući, između ostalog: patchcord, kablovi UTP, konektori, moduli, adapteri, spojke, pasivni elementi, RACK itd.). Električni materijali i napajanje – 7 500 kom. (uključujući, između ostalog: napajne trake, data priključci, utičnice, napajanja itd.). Kemija, eksploatacijski materijali i dodatci – 25 000 kom. (uključujući, između ostalog: maziva, kositar, trake, opasnice, omotači, kalafon itd.). Zamawiajući obavještava da navedene količine predstavljaju samo procjenu i mogu se promijeniti tijekom udjeljivanja izvršnih nabava (i povećati i smanjiti). Zamawiajući također dopušta mogućnost promjene količine asortimana i između pojedinih grupa asortimana (i povećati i smanjiti).
CPV kodovi
Dokumenti i prijava
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Lengyelország – Hálózati berendezések – Modernizacja infrastruktury sieciowej Urzędu Miasta Katowice i modernizacja systemu Kontroli Dostępu do Sieci
Miasto KatowicePoljskaNetwork equipmentNetwork infrastructureNetwork upgradeRok za 30 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Lengyelország – Hálózati berendezések – Infrastruktura sieciowa
Polska Agencja Żeglugi PowietrznejPoljskaNetwork equipmentRok za 3 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Lengyelország – Hang- és videofelvevő és -visszajátszó berendezések – Dostawa wraz z montażem sprzętu Systemu Cyfrowej Rejestracji Rozpraw Sądowych dla sądów apelacji krakowskiej oraz w tzw. przyjaznych pokojach przesłuchań
Sąd Apelacyjny w KrakowiePoljskaApparatus for sound, video-recording and reproductionMicrophones and loudspeakersVideo-conferencing equipmentRok za 10 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Lengyelország – Hang- és videofelvevő és -visszajátszó berendezések – Modernizacja oraz dostawa i wdrożenie systemu cyfrowej rejestracji przebiegu rozpraw sądowych oraz wyposażenie w system rejestracji audio-wideo Przyjaznych Pokoi Przesłuchań w sądach apelacji warszawskiej
Sąd Apelacyjny w WarszawiePoljskaApparatus for sound, video-recording and reproductionSound equipmentVideo-conferencing equipmentRok za 30 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.