Francuska – Oklopne ploče – Fourniture de tôles en acier soudable laminées à chaud pour blindage.
Opis
Naznačeno je da je krajnji rok za predaju ponuda 11. svibnja 2026. u 15:30 (vrijeme u Parizu). One navedene u rubrikama 5.1.12 su u formatu UTC (ne uzimati u obzir + 02:00). Radi se o Ugovoru o obrani ili sigurnosti. Ugovor je podijeljen u 7 lota. Iznos naveden u 2.1.3 odgovara maksimalnom ukupnom iznosu za okvirni ugovor bez obveze države, bez PDV-a. Radi se o monoatributarnom okvirnom ugovoru, s naložnim listovima. Iznos naveden po lotu u 5.1.5 je maksimalni iznos izražen u eurima bez PDV-a, bez obveze države. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Prijavitelji moraju navesti jesu li se prijavljuju samostalno ili u skupini. Prijaviteljima je zabranjeno da za svaki od lota podnose više ponuda djelujući isto vrijeme: 1. kao pojedinačni prijavitelji i članovi jedne ili više skupina; 2. kao članovi više skupina. Sastav skupina može se promijeniti, a mogu se i novi formirati između predaje prijava i kraja pregovora ako su svi članovi nove skupine, predane u fazi ponuda, bili ovlašteni u fazi prijava da predaju ponudu ili da u njoj sudjeluju, barem kao prihvaćeni podizvođač u fazi prijava. Nova formirana skupina mora ispunjavati zahtjeve u vezi s kapacitetima prijavitelja. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Primjenjuju se i odredbe članaka R2142-23 i R2342-14 CCP. Potpisivanje dokumenta: Dokumenti sadržani u dosjeu za prijavu koji zahtijevaju potpis moraju biti potpisani od strane osobe ovlaštene da obveže društvo (s navođenjem imena, prezimena, funkcije potpisnika, i s pečatom društva). Ako potpisnik dokumenta ne pojavljuje se u javnim informacijama preko broja SIREN ili ekvivalentnog dokumenta za prijavitelje uspostavljene u inozemstvu, pružiti će se svaki dokument koji potvrđuje ovlaštenje potpisnika da obveže društvo. U vezi s elektroničkim datotekama, zip datoteka s potpisom ne vrijedi kao potpis dokumenta koje sadrži. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Svaki dokument za koji je zahtijevan potpis mora biti elektronički i odvojeno potpisan od strane osobe ovlaštene da obveže društvo (vidi "Način predaje ponuda" naveden u rubrici 2.1.4). Skenirana rukopisna potpis ne može zamijeniti elektronički potpis. Svi članovi skupine moraju se odlučiti za isti format potpisanja (elektronički). Dovršenje svih elemenata/dokumenata navedenih u rubrikama 2.1.6, 5.1.9, 5.1.12 je od suštinske važnosti, pod prijetnjom odbijanja prijava gospodarskog subjekta. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Ako se prijavitelj ili skupina prijavljuje za sve lote, predat će samo jedan dosje za prijavu s elementima tehnike zahtijevanim za svaki od lota. Dokumenti predani u podršci prijava na drugom jeziku od francuskog moraju biti priloženi s prijevodom na francuski. Samo francuska verzija ima snagu zakona. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- U skladu s člankom R 2342-7 Zakon o javnim nabavkama, ova postupak nije otvoren za gospodarske subjekte zemalja trećih država izvan Europske unije ili Europskog gospodarskog prostora. Postupak ostaje otvoren za podizvođače (podizvođače ili podizvođače koji nemaju karakter podizvođača) iz zemalja trećih država. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Ovaj oglas slijedi na prvi oglas o ugovoru s referencom 74568-2026, objavljen 13.03.2026., i proglasio bez posljedica.
CPV kodovi
Dokumenti i prijava
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Franciaország – Vas- és fémáruk – Fourniture de matériels et matériaux divers pour la ville de Fresnes
COMMUNE DE FRESNESFrancuskaHardwarePlumbing materialsConstruction materials and associated itemsRok za 29 danaObjavljeno na 01. ruj 2026.
Franciaország – Víztartályok – Acquisition de récupérateurs d'eau de pluie aériens-.
Commune de BeaurevoirFrancuskaWater tanksRok za 30 danaObjavljeno na 01. ruj 2026.
Franciaország – Hulladékgyűjtő konténerek – Fourniture de conteneurs aériens et enterrés destinés à la collecte des déchets en apport volontaire et de bacs roulants équipés de puces identifiantes pour la collecte des déchets
Communauté de Communes de Miribel et du PlateauFrancuskaContainers for waste materialLarge containersRok za 28 danaObjavljeno na 01. ruj 2026.
Franciaország – Építkezési szerkezetek és anyagok; építkezési segédanyagok (elektromos berendezések kivételével) – FOURNITURE DE CONSOMMABLES TECHNIQUES GENERIQUES
Mairie de BiscarrosseFrancuskaConstruction structures and materials; auxiliary products to construction (except electric apparatus)Chemical productsRok za 30 danaObjavljeno na 01. ruj 2026.