Lengyelország – Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka – „Kompleksowa rewitalizacja terenu Starego Szpitala w Nowym Targu poprzez wykonanie prac budowlanych, rozbiórkowych wraz z zagospodarowaniem terenu”
Opis
1. Niniejsze postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 129 ust. 1 pkt 1) oraz art. 132-139, ustawy Pzp oraz aktów wykonawczych do ustawy Pzp. 2. Wartość zamówienia jest większa niż kwoty określone w przepisach wydanych na podstawie art. 3 ust.1 ustawy Pzp, oraz zgodnie z wymogami określonymi w niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwanej dalej „SWZ”. 3. Postępowanie zostanie przeprowadzone w procedurze tzw. odwróconej, tj. z zastosowaniem art. 139 ust. 1 ustawy. 4. Do czynności podejmowanych przez Zamawiającego i Wykonawców w postępowaniu o udzielenie zamówienia stosuje się przepisy powołanej ustawy Pzp oraz aktów wykonawczych wydanych na jej podstawie, a w sprawach nieuregulowanych przepisy Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. - Kodeks cywilny (t.j. Dz.U. z 2025 r. poz. 1071 z poźn. zm.). Przedmiot zamówienia Przedmiotem zamówienia jest przebudowa i rozbudowa budynku Starego Szpitala w Nowym Targu przy ul. Szpitalnej na działkach 4509/9; 4523/3; 4526/3; 4532; 4533; 4541; 4542; 4543; 4549; 4548/2; 4551; 4550; 4525/1, jednostka ewidencyjna: 121101_1 Nowy Targ ,obręb ewidencyjny: 0001 Nowy Targ zgodnie z warunkami decyzji Starosty Nowotarskiego nr 1340/19 z dnia 12.11.2019 ( znak BA.6740.1.645.2019.EJ) zatwierdzającą projekt budowlany i udzielającej pozwolenia na budowę, decyzjami zmieniającymi : nr 1123/22 z dnia 20.09.2022 (znak BA.6740.695.2022.EJ) oraz 1222/2025 z dnia 25.11.2025 (znak BA.6740.1.845.2025.EJ) oraz dokumentacją projektową i projektowanymi postanowieniami umowy. Zadanie jest realizowane w ramach projektu pn.: „Kompleksowa rewitalizacja terenu Starego Szpitala poprzez wykonanie prac budowlanych, rozbiórkowych wraz z zagospodarowaniem terenu na potrzeby Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Targu oraz mieszkańców Nowego Targu”, na który Zamawiający otrzymał dofinansowanie w ramach naboru nr FEMP.07.04-IZ.00-028/25 programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027 (dalej: Fem, Program, Fem 2021-2027). Zadanie obejmuje również uzyskanie w imieniu Zamawiającego ostatecznej decyzji o pozwoleniu na użytkowanie obiektu.
CPV kodovi
Dokumenti i prijava
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Lengyelország – Magasépítési munka – Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego wraz z infrastrukturą techniczną w miejscowości Szczucin
KZN SIM Tarnów Sp. z o.o.PoljskaBuilding construction workConstruction work for multi-dwelling buildings and individual housesRok za 28 danaObjavljeno na 30. kol 2026.
Lengyelország – Magasépítési munka – Przebudowa wraz ze zmianą sposobu użytkowania dwóch obiektów zlokalizowanych na terenie SUW „Filtry” Zakładu Centralnego przy ul. Koszykowej 81 w Warszawie, Dzielnica Ochota, z podziałem na zadania.
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie S.A.PoljskaBuilding construction workOverhaul and refurbishment workBuilding alteration workRok za 32 danaObjavljeno na 30. kol 2026.
Lengyelország – Építési munkák – Modernizacja i przebudowa dachów budynków Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku (2)
Wojewódzki Szpital Zespolony w PłockuPoljskaConstruction workArchitectural design servicesRok za 30 danaObjavljeno na 30. kol 2026.
Lengyelország – Építési munkák – Zaprojektowanie (w zakresie branży srk) i kompleksowe wykonanie robót budowlanych na linii kolejowej nr 622 na odcinku G Gdów – Szczyrzyc w ramach Projektu pn. „Budowa nowej linii kolejowej Podłęże – Szczyrzyc – Tymbark / Mszana Dolna oraz modernizacja istniejącej linii kolejowej nr 104 Chabówka – Nowy Sącz – Etap II”
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.PoljskaConstruction workEngineering design services for the construction of civil engineering worksOffice and computing machinery, equipment and supplies except furniture and software packagesRok za 21 danObjavljeno na 30. kol 2026.