Natrag na pretraživanje
Francuska – Savjetodavne usluge u području visokogradnje – Mission de conduite d'opération pour la restructuration du site de Bel Air à THIONVILLE
CHR METZ-THIONVILLEFrancuskaObjavljeno na 19. ožu 2026.
Nije naveden rokOpis
Ovaj ugovor odnosi se na ugovor o izvođenju radova, u smislu članova L2422-3 i L2422-4 Zakonika o javnim nabavkama. Ugovor ima za cilj opću pomoć administrativnog, financijskog i tehničkog karaktera za nadzor nad radom za rekonstrukciju lokacije Bel Air u Thionvilleu.
CPV kodovi
Structural engineering consultancy servicesRepair and maintenance services of building installationsFeasibility study, advisory service, analysis
Dokumenti i prijava
Sažetak AI
Prijavi se za sažetak AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Franciaország – Műszaki elemzési vagy tanácsadó szolgáltatások – Prestations de coordination documentaire et de suivi des livrables des opérations de travaux
Direction régionale et interdépartementale de l'Environnement, de l’Aménagement et des Transports d’Île-de-FranceFrancuskaTechnical analysis or consultancy servicesRok za 32 danaObjavljeno na 02. ruj 2026.
Franciaország – Műszaki elemzési vagy tanácsadó szolgáltatások – REALISATION DE DIAGNOSTIC DE PERFORMANCE ENERGETIQUE
OPAC de L'OISEFrancuskaTechnical analysis or consultancy servicesRok za 36 danaObjavljeno na 02. ruj 2026.
Franciaország – Egészséggel és biztonsággal kapcsolatos tanácsadói szolgáltatások – MISSIONS DE COORDINATION SECURITE ET PROTECTION DE LA SANTE (CSPS) POUR LES ETABLISSEMENTS DU GHT 49
CHU D'ANGERSFrancuskaHealth and safety consultancy servicesRok za 33 danaObjavljeno na 02. ruj 2026.
Franciaország – Megvalósíthatósági tanulmány, tanácsadó szolgáltatás, elemzés – Accompagnement de la Ville de Paris pour l’animation et le déploiement du réseau des relais sobriété énergétique et adaptation
DTECFrancuskaFeasibility study, advisory service, analysisRok za 18 danaObjavljeno na 02. ruj 2026.