Francuska – Građevinski radovi – Marchés de travaux de construction d'un nouveau bâtiment de réserves sur le site de Sèvres des Manufactures nationales
Opis
Ova konzultacija ima za cilj dodjelu ugovora za radove vezane uz izgradnju novog skladišta na području Nacionalne manufakture u Sèvresu. Radovi uključuju izgradnju zgrade namijenjene za smještaj skladišnih prostora muzejske zbirke te skladišta za kalupe. Zgrada će biti izgrađena na parceli koja se nalazi unutar aktivnog područja, čiji će rad morati biti održan tijekom cijelog trajanja radova. Cijelo područje Nacionalne manufakture u Sèvresu je zaštićeno kao spomenik kulture, na temelju odredbe o zaštiti od 9. studenoga 1994. godine. Zbog toga, radovi moraju biti izvedeni u skladu s propisima i zahtjevima zaštite spomenika kulture. Projekt također uključuje globalnu strategiju održivog razvoja, s ciljem izgradnje zgrade s minimalnim ugljičnim otiskom, dizajniranom da osigura njenu održivost i odgovara zahtjevima programa Francilien Durable Building (BDF – brončani nivo). Tvrtke također moraju osigurati organizaciju radova koja će minimalizirati uznemiravanja, kontrolirati potrošnju resursa, ograničiti i iskoristiti otpad, te zaštititi okoliš i aktivnosti koje se održavaju na području tijekom radova. Usluge koje su predmet ovog ugovora podijeljene su u 14 dijelova na sljedeći način: - Dijelovi n°00-Désamiantage/Déplombage/Curage/Démolition - Dijelovi n°01-Gros-œuvre/Charpente - Dijelovi n°02-Façade pierre - Dijelovi n°03-Etanchéité/Couverture - Dijelovi n°04-Menuiserie extérieure - Dijelovi n°05-Métallerie/Serrurerie/Bardage - Dijelovi n°06-Cloison/Doublage/Faux-plafond/Menuiserie intérieure - Dijelovi n°07-Peinture/Signalétique/Revêtement de sol - Dijelovi n°08-Mobilier de réserves - Dijelovi n°09-CVC/Plomberie - Dijelovi n°10-CFO/CFA - Dijelovi n°11-Appareil élévateur - Dijelovi n°12-VRD - Dijelovi n°13-Paysage Ovi dijelovi odnose se na radove izgradnje novog skladišta na području Nacionalne manufakture u Sèvresu. Dio dijelova će biti dodijeljen u postupku MAPA, otvorenom postupku za male dijelove, u skladu s člancima L.2123-1 i R. 2123-1, R.2123-4 do R. 2123-6 Zakon o javnim nabavkama. Ostali dijelovi će biti dodijeljeni u postupku otvorenog poziva, formaliziranom postupku. Podjela između dva načina dodjele je sljedeća: MAPA: - Dijelovi n°04: Menuiserie extérieure - Dijelovi n°05: Métallerie/Serrurerie/Bardage - Dijelovi n°06: Cloison/Doublage/Faux-plafond/Menuiserie intérieure - Dijelovi n°07: Peinture/Signalétique/Revêtement de sol - Dijelovi n°08: Mobilier de réserves Otvoreni poziv: - Dijelovi n°00: Désamiantage/Déplombage/Curage/Démolition - Dijelovi n°01: Gros-œuvre/Charpente - Dijelovi n°02: Façade pierre - Dijelovi n°03: Etanchéité/Couverture - Dijelovi n°09: CVC/Plomberie - Dijelovi n°10: CFO/CFA - Dijelovi n°11: Appareil élévateur - Dijelovi n°12: VRD - Dijelovi n°13: Paysage
CPV kodovi
Dokumenti i prijava
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Franciaország – Nagyjavítás és felújítás – ACCORD CADRE A BONS DE COMMANDE – TRAVAUX DE MONTEE EN GAMME DANS LES LOGEMENTS A USAGE LOCATIF DU PATRIMOINE IN’LI AURA
in'li AURAFrancuskaOverhaul and refurbishment workRok za 32 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Franciaország – Csatornahálózat építése – Travaux de réhabilitation des caniveaux à fentes des autoroutes A8, A50, et A57 du réseau ESCOTA.
ESCOTA SOCIETE DES AUTOROUTES ESTEREL, COTE D'AZUR, PROVENCE, ALPESFrancuskaSewerage workRok za 32 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Franciaország – Építési munkák – Construction d'un bâtiment de 185 lits
EPD de GrugnyFrancuskaConstruction workExcavating and earthmoving workStructural shell workRok za 44 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Franciaország – Múzeum építése – Construction du musée de Saint-Gilles
La SATFrancuskaMuseum construction workDressed stoneworkStoneworkRok za 23 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.