Natrag na pretraživanje
Ovaj tender je istekao.
Francuska – Papir za ispis – 25N0756_Acquisition de papiers d'impression
METROPOLE NICE COTE D'AZURFrancuskaObjavljeno na 24. lip 2026.
Rok je prošaoOpis
Ova konsultacija pokreće se postupkom: Otvoreni poziv na ponude – članci R.2124-2 1° i R.2161-2 do 5. Zakona o javnim nabavkama. Njen je cilj nabava papira za tiskanje za potrebe službi Metropolitanskog područja Nice Côte d'Azur.
CPV kodovi
Printing paperPulp
Dokumenti i prijava
Sažetak AI
Prijavi se za sažetak AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Franciaország – Üzemanyagkártyák – ACCORD- CADRE A BONS DE COMMANDE - FOURNITURE DE CARBURANTS POUR LA VILLE DE FOURMIES
Commune de Fourmies (59)FrancuskaAgency fuel cardsDiesel fuelPetrolRok za 26 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Franciaország – Számítógépes kellékek – Fourniture, installation et maintenance des équipements numériques pour les écoles de la ville d'Osny
Commune d'OsnyFrancuskaComputer suppliesRok za 31 danObjavljeno na 03. ruj 2026.
Franciaország – Irodai kellékek – ACCORD-CADRE POUR L’ACHAT ET LIVRAISON DE FOURNITURES SPECIFIQUES POUR LES ARCHIVES ET LA BIBLIOTHEQUE DEPARTEMENTALES, LE SERVICE DOCUMENTATION ET LA MEDIATHEQUE DU DEPARTEMENT DES BOUCHES-DU-RHONE (2026-0399)
DEPARTEMENT DES BOUCHES DU RHONEFrancuskaOffice suppliesStationeryRok za 38 danaObjavljeno na 02. ruj 2026.
Franciaország – Ebédjegy – Fourniture et livraison de coupons restaurant
Loire SemèneFrancuskaLuncheon vouchersRok za 28 danaObjavljeno na 02. ruj 2026.