Natrag na pretraživanje
Grčka – Ratni brodovi i pripadajući dijelovi – Τεχνικοεφοδιαστική Υποστήριξη Ναρκών Γυμνασίων MR-80
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΜΥΝΑΣ (ΥΠΕΘΑ)GrčkaObjavljeno na 21. sij 2026.
Nije naveden rokOpis
Potpisivanje Ugovora Trajanja 2 Godine za Tehničko Snaabdjevanje Narkom Gimnazija MR-80, u skladu s Općim i Posebnim Uvjetima Natječaja (dostupno na adresi https://www.gdaee.mil.gr)
CPV kodovi
Warships and associated partsSea mines
Sažetak AI
Prijavi se za sažetak AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Görögország – Tűzelfojtó hab vagy hasonló vegyületek – ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΦΡΟΓΟΝΟΥ ΥΓΡΟΥ FLUORINE FREE FOAM (FFF ή F3 ή 3F) ΓΙΑ ΤΑ ΕΤΗ 2027-2028 ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΠΡΟΑΙΡΕΣΗΣ ΔΥΟ ΕΤΩΝ (2029-2030)
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΚΛΙΜΑΤΙΚΗΣ ΚΡΙΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ, ΓΕΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ, ΓΕΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ /ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ/ Α΄ ΤΜΗΜΑ ΔΙΕΝΕΡΓΕΙΑΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΩΝ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΥΜΒΑΣΕΩΝGrčkaFire suppression foam or similar compoundsRok za 38 danaObjavljeno na 31. kol 2026.
Görögország – Rendőregyenruha – ΣΧΟΛΗ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΣΧΟΛΗ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣGrčkaPolice uniformsRok za 27 danaObjavljeno na 26. kol 2026.
Görögország – Vészhelyzeti és biztonsági berendezések – Προμήθεια Εξοπλισμού και μέσων πολιτικής προστασίας
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΟΡΕΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥGrčkaEmergency and security equipmentMiscellaneous equipmentTanksRok za 6 danaObjavljeno na 10. kol 2026.
Görögország – Védő- és biztonsági ruha – ΤΜΗΜΑ Α: Μέσα ατομικής προστασίας που προβλέπονται στην ΚΥΑ 43726/2019 της προμήθειας με τίτλο: «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΜΕΣΩΝ ΑΤΟΜΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΥΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΧΟΡΤΙΑΤΗ», Διακήρυξη 12/2026
Δήμος Πυλαίας – ΧορτιάτηGrčkaProtective and safety clothingRok za 3 danaObjavljeno na 04. kol 2026.