Njemačka – Farmaceutski proizvodi – Open house Arzneimittelrabattverträge Daridorexant, ATC N05CJ03
Opis
Ovo nije otvoreni postupak, nego tzv. open-house model. Obrazac za otvoreni postupak koristi se samo zato što ne postoji obrazac za open-house model. Ugovori koji se sklapaju u okviru open-house modela ne podliježu zakonskoj regulativi o javnim nabavkama zbog nedostatka odluke o izboru. Koristiti ovaj obrazac ne znači da se podvrgavate zakonskoj regulativi o javnim nabavkama. AOK Bayern namjerava sa svim zainteresiranim farmaceutskim tvrtkama sklopiti neekskluzivne ugovore o popustima o aktivnoj tvari Daridorexant, ATC N05CJ03 prema § 130c st. 1 SGB V. AOK Bayern nudi svim zainteresiranim farmaceutskim tvrtkama koje ispunjavaju navedene uvjete za kvalifikaciju sklapanje identičnih i neindividualno pregovarivih ugovora o popustima. Najraniji mogući početak ugovora je 01.05.2026, a svi ugovori isteku 30.04.2028. Sklapanje ugovora je moguće u bilo kojem trenutku tijekom ovog razdoblja, ali najkasnije 03.03.2028. Ugovori se mogu otkazati s jednomjesečnim rokom do kraja mjeseca. U slučaju stupanja na snagu ugovora o popustima na lijekove s aktivnom tvarju predmetom ugovora, sklopljenim u otvorenom postupku na federalnoj ili državnoj razini, open-house ugovori automatski prestaju vrijediti za odgovarajući period. Ugovor će se sklopiti sa svim zainteresiranim farmaceutskim tvrtkama koje dokazuju svoju kvalifikaciju ispunjenim i potpisanim izjavom o pouzdanosti. Farmaceutski poduzetnik mora predati ispunjeni i potpisani ugovor (koji mora sadržavati dokaz o ovlaštenju potpisnika iz izvoda iz trgovačkog registra, inače je potrebno predložiti ovlaštenje) zajedno s ispunjenim i potpisanim prilogom "Odredba lijekova predmeta ugovora" te ispunjenom i potpisanom izjavom o pouzdanosti. Dokumentaciju je moguće predati TAKOĐER U PISANOM OBLIKU RUČNO POTPISANOM ILI ELEKTRONSKI SA KVALIFICIRANOM ELEKTRONSKOM POTPISOM. Pisani dokumenti moraju biti u dvostrukom izvodu u originalu poslani na sljedeću adresu: AOK Bayern - Die Gesundheitskasse Vergabestelle SGB V ZE25 open-house Rabattverträge Carl-Wery-Str. 28 81739 München ELEKTRONSKE dokumentacije s kvalificiranom elektronskom potpisom moraju se predati preko komunikacijskog područja na portalu www.dtvp.de. Ako se potpune i ispravne dokumentacije primaju do 03. svakog mjeseca, početak ugovora je sljedeći dan prvog mjeseca, inače je sljedeći dan prvog mjeseca. Za ručno potpisane pisane dokumentacije, predajte potpune, ispunjene i potpisane dokumentacije unaprijed kao skeniranu kopiju na e-mail adresu [email protected] ili preko komunikacijskog područja na portalu www.dtvp.de u roku, ako potpune i ispravne originalne dokumentacije u papirnom obliku primaju do 10. mjeseca u AOK Bayern, Vergabestelle. Molimo obratite pozornost na uputstva za ispunjavanje, koja su dostupna pod www.dtvp.de u dokumentaciji o javnim nabavkama. Zainteresirane farmaceutske tvrtke mogu u projektu Open-House-Verfahren na portalu www.dtvp.de zahtijevati otključavanje dokumentacije o javnim nabavkama. Link do portala nalazi se u ovoj objavi. Kao potencijalni partneri u ugovoru u obzir dolaze isključivo farmaceutske tvrtke. Dokumentacija Open-House-Verfahrena otključana je isključivo farmaceutskim tvrtkama kao potencijalnim partnerima u ugovoru i mora se strogo čuvati kao povjerljiva. Zahtjev za otključavanje od strane tvrtki potvrđuje povjerljivo postupanje s dokumentacijom.
CPV kodovi
Dokumenti i prijava
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Németország – Gyógyszerészeti termékek – Arzneimittel- Rahmenrabattverträge nach §130a Absatz 8 SGB V
Kaufmännische Krankenkasse - KKHNjemačkaPharmaceutical productsRok za 42 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Németország – Orvosi felszerelések – Austausch MRT-Scanner im laufenden Betrieb
Thoraxklinik Heidelberg gGmbH - Universitätsklinikum HeidelbergNjemačkaMedical equipmentsImaging equipment for medical, dental and veterinary useMagnetic resonance imaging equipmentNema rokaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Németország – Orvosi felszerelések – Ortenau Klinikum - Achern Neubau Klinikgebäude 81022 (AC 20-30), VE5018 (KG620) Endoskopietürme Gyn
Ortenau KlinikumNjemačkaMedical equipmentsEndoscopy, endosurgery devicesRok za 32 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Németország – Autoklávok – Autoklav zur Laminatherstellung transparenter Verbundsysteme (OV PR1165442a)
Fraunhofer-Gesellschaft zur Förderung der angewandten Forschung e.V., IKTSNjemačkaAutoclavesRok za 31 danObjavljeno na 03. ruj 2026.