Grčka – Usluge preventivnog održavanja – Προκήρυξη ανοικτού διαγωνισμού άνω των ορίων για την προμήθεια συμβολαίων συντήρησης, για την κάλυψη των αναγκών συντήρησης και επισκευής του αναλυτικού εξοπλισμού των εργαστηρίων των Υπηρεσιών του Γενικού Χημείου του Κράτους
Opis
Predmet ugovora je opskrba servisnih ugovora za pokrivanje potreba preventivnog i popravnog održavanja analitičkog opreme u laboratorijima Generalne kemijske države. Kao "preventivno održavanje" definirana je skup aktivnosti koje imaju za cilj održavanje analitičkog opreme u punoj i ispravnoj funkciji. Uključuje planirani i periodični provjeru ispravnosti uređaja, kao i preventivne zamjene dijelova ili zamjenskih dijelova kratkog vijeka trajanja (npr. filteri, liner, septum, filament, nuts, ferrules itd.), popravke, poboljšanja, ispravke, kako bi se spriječilo pojavljivanje kvarova i oštećenja. Preventivno održavanje se obavlja u skladu s specifikacijama i tehničkim uputama proizvođača i stanjem u kojem se nalazi uređaj. Kao "popravno održavanje" ili popravak definirana je skup aktivnosti koje imaju za cilj popravak oštećenja analitičkog opreme, koja se pojavljuju tijekom ugovora održavanja. Uključuje zamjenu dijelova, zamjenskih dijelova i potrošnih materijala, popravak rad i provjeru ispravnosti, kako bi se vratila puna i ispravna funkcija uređaja. Tehničke karakteristike i ostale zahtjeve detaljno se opisuje u Prilogu A' Obavijesti. Ponude se podnose za jedno, za više od jednog ili za sve Odjeljenja, kako su opisana u Prilogu A' Obavijesti. Napomenuti treba da svaka ponuda mora uključivati sve analitičke uređaje koji su uključeni u ponuđeno Odjeljenje. Procijenjena vrijednost ugovora iznosi iznos od 1.185.000,00 € plus PDV (24%) 284.400,00 €, ukupno 1.469.400,00 €. Ugovor će biti dodijeljen na osnovu najpovoljnije ponude s ekonomskog stajališta. Trajanje ugovora određeno je na 36 mjeseci od objavljivanja na TED.
CPV kodovi
Dokumenti i prijava
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Görögország – Gyógyászati berendezéssel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások – ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ υπ’ αριθμ. 31/2026«Παροχή υπηρεσιών συντήρησης με ανταλλακτικά Ι) του Αξονικού Τομογράφου INGENUITY CORE 128 και ΙΙ) του Κεντρικού Server Εφαρμογών Μετεπεξεργασίας Philips Intellispace, με S/N:336096, 98110 και ΚΜ:00029 του Εργαστηρίου Διαγνωστικής και Επεμβατικής Ακτινολογίας του Π.Γ.Ν. Αλεξανδρούπολης »
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣGrčkaRepair and maintenance services of medical equipmentRok za 32 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Görögország – Javítási és karbantartási szolgáltatások – ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ «ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΕΞΩΤΕΡΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΘΡΑΚΗΣ»
Δημοκρίτειο Πανεπιστήμιο ΘράκηςGrčkaRepair and maintenance servicesRok za 32 danaObjavljeno na 01. ruj 2026.
Görögország – Villamos géppel, készülékkel és hozzá tartozó berendezéssel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások – ΕΠΙΣΚΕΥΗ & ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΝΤΛΙΟΣΤΑΣΙΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΓΙΑ 36 ΜΗΝΕΣ
ΔΗΜΟΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥGrčkaRepair and maintenance services of electrical machinery, apparatus and associated equipmentRok za 38 danaObjavljeno na 01. ruj 2026.
Görögország – Hajójavítási és karbantartási szolgáltatások – Παροχή Υπηρεσιών Εφαρμογής /Συντήρησης Συστημάτων Βαφής και Καθαρισμού Επιφανειών Π. Πλοίων, Πλωτών Μέσων και Δεξαμενών στο Ναύσταθμο Κρήτης (ΝΚ), Μέσω Σύναψης Συμφωνίας-Πλαίσιο Διάρκειας Δύο (2) Ετών, Συνολικής Εκτιμώμενης Αξίας Εννιακοσίων Πενήντα Χιλιάδων Ευρώ (950.000,00€) (συμπεριλαμβανομένων κρατήσεων και Απαλλασσομένου ΦΠΑ)
ΓΕΝΙΚΟ ΕΠΙΤΕΛΕΙΟ ΝΑΥΤΙΚΟΥ - ΚΕΝΤΡΟ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥGrčkaRepair and maintenance services of shipsRok za 38 danaObjavljeno na 25. kol 2026.