Švedska – Usluge željezničkog prijevoza – Drift av pendeltågsverksamheten i Stockholms län
Opis
Trafiknämnden ("Beställaren") poziva ovdje ponuditelje da se prijave za kvalifikaciju za javnu nabavu trafik ugovora E59 u vezi s prigradskom željezničkom službom u Stockholms län te nekim susjednim županijama. Nabava se provodi u dva koraka, gdje ponuditelji u prvom koraku mogu podnijeti zahtjev za privremenu kvalifikaciju za javnu nabavu, a u drugom koraku ponuditelji koji su privremeno kvalificirani dobivaju poziv na ponudu i time mogućnost da podnesu ponudu u javnoj nabavi. U drugom koraku privremeno kvalificirani ponuditelji (ovdje nazvani ponuditelji) dobivaju pristup potpuno dokumentaciji javne nabave koja je potrebna za podnošenje ponude. Ponuditelji mogu biti isključeni iz daljnjeg sudjelovanja u javnoj nabavi ako ne ispunjavaju zahtjeve postavljene u javnoj nabavi.
Javna nabava obuhvaća ugovore o vođenju prigradskog željezničkog prometa. Osim vođenja prigradskog željezničkog prometa, u ugovorima su uključeni i, npr., planiranje prometa, informacije o prometu, valideranje karata, vođenje i održavanje stanica, depoa i vozila. Prigradski željeznički promet ima pet pruga s ukupno 54 stanice i ukupnom dužinom pruge od približno 24 milje. Stanice se nalaze u Stockholms län, osim Knivsta i završnih stanica Bålsta i Uppsala koje se nalaze u Uppsala län, te završna stanica Gnesta koja se nalazi u Södermanlands län. Putnici: Broj putnika po danu je oko 350 000 u zimskom razdoblju. Promet: 15-minutni interval na prugama koje se spajaju na Citybanan. 30-minutni interval u vanjskim dijelovima. U vrhuncu prometa dvostruko se povećava promet u unutarnjim dijelovima. Gnestapendeln - satni interval u srednjem prometu, polusatni interval u vrhuncu prometa i interval od sat vremena u niskom prometu. Najgušće vozi se 16 vlakova po satu u Citybanan. Vozila: 129 vozila tipa X60/A i X60B. Dostavljeno 2005-2017. Depo koji se nudi od strane Beställaren: BroSödertäljeÄlvsjö
CPV kodovi
Dokumenti i prijava
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Svédország – Busz és távolsági busz kölcsönzése vezetővel – Busstransporter
Chalmers Tekniska Högskola AktiebolagŠvedskaHire of buses and coaches with driverRoad transport servicesSpecial-purpose road passenger-transport servicesRok za 33 danaObjavljeno na 01. ruj 2026.
Svédország – Szállítási szolgáltatások (kivéve szemétszállítás) – Taxianslutningar Enköping och Stockholm för Servicelinje från Karlstad till Uppsala 2027
Region VärmlandŠvedskaTransport services (excl. Waste transport)Rok za 34 danaObjavljeno na 01. ruj 2026.
Svédország – Taxiszolgáltatás – Turbundna resor - Nynäshamns kommun
Nynäshamn kommunŠvedskaTaxi servicesSpecial-purpose road passenger-transport servicesNon-scheduled passenger transportRok za 14 danaObjavljeno na 30. kol 2026.
Svédország – Közúti szállítási szolgáltatások – Upphandling infångande, transport och uppstallning av hundar
Länsstyrelsen i Stockholms LänŠvedskaRoad transport servicesZoological servicesRok za 29 danaObjavljeno na 30. kol 2026.