Francuska – Cestovni radovi – RD66 - Créneau de dépassement Vinça Est
Opis
Postupak dodjele je: javni natječaj. Podliježe odredbama članaka L. 2124-2, R. 2124-2 1° i R. 2161-2 do R. 2161-5 Zakona o javnim nabavkama. Usluge se naplaćuju po jedinčnim cijenama. Vijeće departmana, u želji za promicanjem zaposlenja i borbe protiv isključivanja, angažiralo se u voljernoj politici uključivanja osoba koje traže zaposlenje ili su na putu isključivanja. S tom namjerom odlučilo je pozvati svoje privilegirane partnere, tj. poduzeća, kako bi se olakšalo zaposlenje tih osoba putem provedbe klauzule o profesionalnom uključivanju (klauzula socijalna), uvjet izvođenja ugovora koji se nametne dobavljaču prema odredbama utvrđenim ugovorom. Datum početka usluga naveden u ovom oglasu je samo predviđen, to jest 12/10/2026. Rok izvođenja iznosi 8 mjeseci i 15 dana, uključujući 1 mjesec pripreme za rad. Izvođenje ugovora počinje od datuma određenog naredbom. Izvođenje radova počinje od datuma određenog naredbom koja nalaže početak radova.
CPV kodovi
Dokumenti i prijava
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Franciaország – Nagyjavítás és felújítás – ACCORD CADRE A BONS DE COMMANDE – TRAVAUX DE MONTEE EN GAMME DANS LES LOGEMENTS A USAGE LOCATIF DU PATRIMOINE IN’LI AURA
in'li AURAFrancuskaOverhaul and refurbishment workRok za 32 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Franciaország – Csatornahálózat építése – Travaux de réhabilitation des caniveaux à fentes des autoroutes A8, A50, et A57 du réseau ESCOTA.
ESCOTA SOCIETE DES AUTOROUTES ESTEREL, COTE D'AZUR, PROVENCE, ALPESFrancuskaSewerage workRok za 32 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Franciaország – Építési munkák – Construction d'un bâtiment de 185 lits
EPD de GrugnyFrancuskaConstruction workExcavating and earthmoving workStructural shell workRok za 44 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Franciaország – Múzeum építése – Construction du musée de Saint-Gilles
La SATFrancuskaMuseum construction workDressed stoneworkStoneworkRok za 23 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.