Francuska – Usluge cestovnog prijevoza – DÉLÉGATION DE SERVICE PUBLIC POUR L'EXPLOITATION DU RÉSEAU DE TRANSPORT PUBLIC TEMO
Opis
Ova konzultacija ima za cilj delegiranje javnog servisa mreže TEMO. Sindikat miješanog transporta TEMO (Territoires et Mobilités Moselle Nord), autoritet organizator mobilnosti, obuhvaća područje od 54 općine i ima 210 000 stanovnika. Trenutna mreža transporta TEMO (bivši CITELINE) sada ima 70 komercijalnih linija (od toga 18 strukturalnih linija, 3 navette, 2 nedjeljne linije, 31 dodatnih linija i 16 školskih linija), 22 usluge transporta na zahtjev (TAD) zvanih TeMo'Flex Territoire, 3 usluge TAD zvanih TeMo'Flex Entreprise, 1 usluga TAD zvana TeMo'Flex Gare, 1 usluga TAD zvana TeMo'Flex nedjelja, i usluga transporta osoba s ograničenom pokretljivošću zvana Trans'PMR. Mreža predstavlja 3 779 132 komercijalnih kilometara godišnje u 2025. za 3 863 188 putovanja u 2025. eksploatiranih s 152 vozila do 31/12/2025 i 277 zaposlenih ETP od kojih su 201 vozači, za ukupan prihod od 22,3 milijuna eura u 2024. Komercijalni prihodi iznose 3,2 milijuna eura u 2024. od toga 2,575 milijuna prihoda od tarifnih usluga (podaci 2024); u 2025. tarifni prihodi iznose 2 884 629 eura. Investicije se uglavnom obavljaju od strane organizatora, koji ih stavljaju na raspolaganje delegatu. Sindikat miješanog transporta TEMO provodi projekt Bus à Haut Niveau de Service (BHNS) zvan Citézen, koji obuhvaća 48,5 km, od čega 15,5 km na vlastitom području, 26,5 km u fazi 1 jezgra mreže (Yutz-Thionville-Terville-Florange/Uckange-Hayange) i 22 km u fazi 2 proširenja mreže. Faza 1 Jezgra Mreže mora se provesti 1. siječnja 2029., a faza 2 je planirana za 1. siječnja 2031. Trenutni ugovor isteče 31. prosinca 2026. Budući ugovor mora predvidjeti i pratiti glavno razvojem mreže koje će biti dolazak BHNS-a, i time će uključiti prefiguraciju BHNS-a. On će trajati tri godine, s mogućnošću produženja za jednu godinu. Investicije će obezbjeđivati TEMO. Dvije regionalne linije Fluo 57 i Fluo 54, koje su postale unutarnje za područje sindikata miješanog transporta TEMO, biti će uključene u mrežu 31. kolovoza 2027. odnosno 31. kolovoza 2029.
CPV kodovi
Dokumenti i prijava
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Accord-Cadre de prestations de chargement et de déchargement et de transports de moyens de réalimentation en Corse.
EDF SAFrancuskaRoad transport servicesNema rokaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Appel d’offres en vue des prestations d’excursions à la journée et de séjours organisés pour les « Animations de Temps Libre (ATL)» et l’« Accueil Collectif de Mineurs Sans Hébergement (ACMSH) » de la Commune de Carqueiranne
Commune de Carqueiranne (83)FrancuskaRoad transport servicesTravel servicesTravel agency, tour operator and tourist assistance servicesRok za 32 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Accord-cadre de transport de l'UNSS pour la MARTINIQUE, GUYANE et la REUNION
Union National du Sport Scolaire (UNSS)FrancuskaRoad transport servicesRok za 30 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Franciaország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Gestion et exploitation des services publics de transports non urbains de voyageurs du réseau Aléop en Sarthe
Région des Pays de la LoireFrancuskaPublic road transport servicesRepair, maintenance and associated services related to roads and other equipmentRok za 55 danaObjavljeno na 02. ruj 2026.