Francuska – Letjelice bez posade – Fourniture de nano, micro et mini drones, ainsi que la réalisation de prestations associées
Opis
Navedeno je da je rok i vrijeme za predaju ponuda 04/05/2026 u 10:00 (pariško vrijeme). One u odjeljku 5.1.10 su u formatu UTC. Radi se o Ugovoru o obrani i sigurnosti. Ugovor o okviru ima za cilj opskrbu nano, mikro i mini dronova, kao i izvođenje povezanih usluga. Dronovi moraju imati težinu manju od 150 kg. Može ih se koristiti za operacije izviđanja na kratkom dometu (manje od 50 km), operacije ispuštanja ili logistike s nosivošću do 20 kg. Glavne usluge koje treba izvršiti uključuju: - Opskrbu sustavima dronova spremnim za upotrebu; - Opskrbu rezervnim dijelovima; - Dokumentacijom u digitalnom formatu; - Usluge obuke. Procjenjeni iznos naveden u odjeljku 2.1.3 odgovara globalnoj procjeni za projekt ugovora o okviru, bez obveze države. Dodatno u odjeljku 5.1.11: Radi se o višestrukom ugovoru o okviru s poslije sljedećim ugovorima. Kandidati moraju navesti da li se prijavljaju sami ili u grupama. Kandidatima je zabranjeno podnositi više prijava djelujući istovremeno: 1. kao pojedinačni kandidati i članovi jedne ili više grupa; 2. kao članovi više grupa. Obrazac grupe nije propisan. Ako se kandidat prijavljuje u obliku zajedničke grupe, mandatar će biti solidaran za izvršenje ugovora, svaki član grupe za svoje ugovorne obveze prema kupcu. Sastav grupa može se promijeniti, a mogu se formirati novi između predaje prijava i predaje početnih ponuda ako su svi članovi nove grupe, predstavljene u fazi ponuda, bili ovlašteni u fazi prijava da predstave ponudu ili sudjeluju u njoj, barem kao prihvaćeni podizvođač u fazi prijava. Nova formirana grupa mora ispunjavati zahtjeve vezane za sposobnosti kandidata. Dodatno, primjenjuju se odredbe članka R2142-23 i R2342-14 CCP. Potpisivanje dokumenata: Dokumenti sadržani u dosjeu za prijavu koji zahtijevaju potpis moraju biti potpisani od strane osobe ovlašćene da obveže tvrtku (s navedenim imenom, prezimenom, položajem potpisnika i s pečatom tvrtke). Ako potpisnik dokumenta ne pojavljuje se u javnim informacijama preko broja SIREN ili ekvivalentnog dokumenta za kandidate uspostavljene u inozemstvu, mora se pružiti svaki dokument koji potvrđuje sposobnost potpisnika da obveže tvrtku. Što se tiče elektroničkih datoteka, zip datoteka s potpisom ne vrijedi kao potpis dokumenta koje sadrži. Svaki dokument za koji je zahtijevan potpis mora biti elektronički i zasebno potpisan od strane osobe ovlašćene da obveže tvrtku (vidi ''Modaliteti predaje ponuda'' navedeni u odjeljku 2.1.4). Skenirana rukopisna potpis ne može zamijeniti elektronski potpis. Svi članovi grupe moraju odabrati format elektronskog potpisivanja. Opskrba svih elemenata/dokumenata navedenih u odjeljcima 2.1.6 i 5.1.7 je od presudnog značaja, u suprotnom će se prijava gospodarskog operatera odbaciti. Ako se kandidat ili grupa natječe za sve pakete, predaje će samo jedan dosje za prijavu koji pruža tehničke elemente očekivane za svaki od paketa. Dokumenti predani u podršci prijava na drugom jeziku od francuskog jezika moraju biti priloženi s prijevodom na francuski jezik. Jedino vrijedi francuska verzija. U skladu s člankom R 2342-7 Zakona o javnim nabavkama, ova postupak nije otvoren gospodarskim operaterima zemalja trećih država EU ili EGP.
CPV kodovi
Dokumenti i prijava
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Franciaország – Védő- és biztonsági ruha – Fourniture et livraison de vêtements de travail, chaussures de travail et équipements de protection individuelle pour les agents du département de l’Aube-.
Département de l'AubeFrancuskaProtective and safety clothingProtective gearRok za 43 danaObjavljeno na 30. kol 2026.
Franciaország – Biztonsági kamerák – VR - DCAMG 262038 EXTENSION DE LA VIDÉOPROTECTION ET MAINTENANCE DU SYSTÈME
Ville de Romans sur IsèreFrancuskaSecurity camerasVideo-surveillance systemSystem maintenance servicesRok za 23 danaObjavljeno na 26. kol 2026.
Franciaország – Lőszerek – Fourniture de munitions de force intermédiaire de calibre 12 au profit des forces d’interventions spécialisées du Ministère de l’Intérieur et de l’administration pénitentiaire du Ministère de la Justice
Ministère de l'IntérieurFrancuskaAmmunitionAmmunition for firearms and warfareRok za 90 danaObjavljeno na 26. kol 2026.
Franciaország – Golyóálló mellény – PARTENARIAT INNOVATION - Fabrication Gilet balistique modulaire féminin
MINARM/SCA/PFC-RBTFrancuskaBullet-proof vestsNema rokaObjavljeno na 25. kol 2026.