Nizozemska – Građevinski radovi – Raamovereenkomst Trainingsfaciliteiten Werken op Hoogte Defensie
Opis
Rijksvastgoedbedrijf (ovdje: RVB) je organizacija za nekretnine Vlade i za Vladu i dio je Ministarstva unutrašnjih poslova i kraljevskih odnosa. Iz naše uloge kao upravitelja nekretnina Vlade, RVB, među ostalim, brine o održavanju i novoj izgradnji nekretnina Ministarstva obrane. Naša misija je da se na efikasan i efikasan način brine o nekretninama koje su spremne za korištenje, sigurne i održive za budućnost u korist aktivnosti naše klientele. Time doprinosimo uspješnom obavljanju jezgrenih zadataka Ministarstva obrane. Ministarstvo obrane, u pogledu upravljanja i održavanja nekretnina, je klijent RVB-a. Predviđena okvirna ugovorna obveza odnosi se na održavanje dijela sportskih nekretnina Ministarstva obrane, točnije "obuk vještina rada na visini" (ovdje: TF WoH). Vidi također paragraf 2.1.1 smjernice za javne nabavke. (Procijenjena) vrijednost iznosi 52.000.000,00 eura. Maksimalni iznos za ovu okvirnu ugovornu obvezu iznosi 65.000.000,00 eura i vrijedi za trajanje okvirne ugovorne obveze uključujući mogućnost produženja. Pri određivanju procijenjene i maksimalne veličine okvirne ugovorne obveze su napravljene pretpostavke u vezi s potrebama. Stvarna potreba je ovisna o budućim razvojima i dostupnom budžetu za to. Tako je moguće da veličina okvirne ugovorne obveze iznosi nula ili značajno više nego što je procijenjeno. Da bi se pokrile moguće buduće razvoje, određena maksimalna veličina okvirne ugovorne obveze je veća od procijenjene veličine. Osim prekida okvirne ugovorne obveze u slučaju prekoračenja maksimalne veličine, poduzetnici na nijedan način ne mogu izvoditi prava iz procijenjene ili maksimalne veličine. RVB teži da se promet jednako raspodijeli na različite godine i da bude što predvidljiviji.
CPV kodovi
Dokumenti i prijava
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Hollandia – Terep-előkészítő munkák – Bouwteam BRM Nieuwe Veemarkt Zwolle
Gemeente ZwolleNizozemskaSite preparation workConstruction work for bridgesConstruction work for waterwaysNema rokaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Hollandia – Közút burkolása – Groot onderhoud elementenverharding (>200m2)
Gemeente Den HaagNizozemskaSurface work for roadsPaving and asphalting worksRok za 54 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Hollandia – Közút építése – Bestek 2599 Asfaltonderhoud 2027 - 2030
Provincie GelderlandNizozemskaRoad construction worksRok za 46 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Hollandia – Építési munkák – Realisatie herinrichting Markdal-Noord
Waterschap Brabantse DeltaNizozemskaConstruction workExcavating and earthmoving workNema rokaObjavljeno na 02. ruj 2026.