Preskoči na sadržaj
Natrag na pretraživanje

Njemačka – Farmaceutski proizvodi – Open house Arzneimittelrabattverträge Nintedanib, ATC L01EX09

AOK Bayern - Die GesundheitskasseNjemačkaObjavljeno na 15. ožu 2026.
546 dana preostala

Opis

Ne radi se o otvoreni postupak, nego o tzv. open-house model! Obrazac za otvoreni postupak koristi se samo zato što ne postoji obrazac za open-house model. Ugovori koji se zaključuju u okviru open-house modela ne podliježu zakonskim odredbama o javnim nabavkama zbog nedostatka odluke o izboru. Koristiti ovaj obrazac ne podrazumijeva podložnost zakonskim odredbama o javnim nabavkama. AOK Bayern namjerava sva zainteresirana farmaceutska poduzeća zaključiti ne-ekskluzivne popustne ugovore o tvari Nintedanib, ATC L01EX09 prema § 130a st. 8 SGB V. AOK Bayern nudi svim zainteresiranim farmaceutskim poduzećima koja ispunjavaju navedene uvjete za kvalifikaciju zaključivanje identičnih i ne-individualno pregovarivih popustnih ugovora. Najraniji mogući početak ugovora je 01.05.2026, svi ugovori završavaju 30.04.2028. Zaključivanje ugovora je moguće u bilo kojem trenutku tijekom tog razdoblja, ali najkasnije 03.03.2028. Ugovori se mogu otkazati s jednom mjesečnom obavijesti do kraja mjeseca. Ako stupi na snagu popustni ugovor o lijekovima s tvari koja je predmet ugovora, zaključen u otvorenom postupku na federalnoj ili državnoj razini, open-house ugovori će automatski prestati vrijediti za odgovarajuće razdoblje. Ugovor će se zaključiti sva zainteresirana farmaceutska poduzeća koja svoju kvalifikaciju dokazuju popunjavanjem i potpisivanjem samozavjere o pouzdanosti. Farmaceutsko poduzeće mora predati popunjenu i potpisanu samozavjeru o pouzdanosti, popunjenu i potpisanu prilogu "Odredba o lijekovima koji su predmet ugovora" te popunjenu i potpisanu samozavjeru o pouzdanosti. Dokumentacija se može predati IZVANJSKI RUČNO POTPISANOM IZVANJSKI IZVANJSKI ELEKTRONSKOM KVALIFICIRANOM ELEKTRONSKOM POTPISOM. Dokumentacija koja je potpisana ruku u 2 izvorni primjerka na sljedeću adresu: AOK Bayern - Die Gesundheitskasse Vergabestelle SGB V ZE25 open-house Rabattverträge Carl-Wery-Str. 28 81739 München. ELEKTRONSKA dokumentacija s kvalifikiranom elektronikom potpisom se može predati preko komunikacijskog područja na portalu www.dtvp.de. Ako se potpuni i točni dokumenti primaju do 03. svakog mjeseca, početak ugovora je sljedeći prvi dan mjeseca, inače sljedeći prvi dan mjeseca. Kod rukom potpisane dokumentacije u papirnom obliku, predajte potpune, popunjene i potpisane dokumentacije unaprijed kao skeniranu kopiju na e-mail adresu [email protected] ili preko komunikacijskog područja na portalu www.dtvp.de, ako potpuni i točni originalni dokumenti na papiru stignu do 10. mjeseca u AOK Bayern, Vergabestelle. Molimo obratite pozornost na uputstvo za popunjavanje, koje je dostupno na www.dtvp.de u dokumentaciji za javne nabavke. Zainteresirana farmaceutska poduzeća mogu u projektu prostoru za open-house postupak na portalu www.dtvp.de zahtijevati otključavanje dokumentacije za javne nabavke. Link na portal nalazi se u ovoj objavi. Kao potencijalni partneri u ugovoru u obzir dolaze samo farmaceutska poduzeća. Dokumentacija za open-house postupak će biti otključana samo farmaceutskim poduzećima kao potencijalnim partnerima u ugovoru i strogo je povjerljiva. Zahtjev za otključavanje od strane poduzeća potvrđuje povjerljivo rukovanje dokumentacijom.

CPV kodovi

Pharmaceutical products

Dokumenti i prijava

Sažetak AI
Prijavi se za sažetak AI

Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.

Povezane nabave