Francuska – Programski paketi i informacijski sustavi – 2025AC244DCP - Fourniture, mise en oeuvre et maintenance d'un système d'information informatique de gestion des ressources humaines (SI RH) concernant le développement RH en mode SAAS pour les besoins de la Ville de Lille, ses communes associées Lomme et Hellemmes, leurs CCAS et la caisse des écoles.
Opis
Riječ je o takozvanom „kompozitnom“ ugovoru. Ovaj ugovor sastoji se od dijela koji odgovara ugovoru i dijela koji odgovara okviru. Za dio koji odgovara ugovoru, ovaj će uzeti oblik ugovora s fiksnom cijenom i ukupnom cijenom. Za dio koji odgovara okviru, ovaj će uzeti oblik okvira s jednim dobavljačem, s emitiranjem narudžbenica s jedne strane i s zaključivanjem subsekventnih ugovora s druge strane. Dio koji se odnosi na okvir (za dio s narudžbenicama i za dio s subsekventnim ugovorima) će biti zaključen bez minimalnog iznosa i s maksimalnim iznosom od 450.000,00 EUR bez PDV-a na cijelu dužinu trajanja ugovora u skladu s člancima R.2162-2 stih 2, R.2162-4 2°, R.2162-13 i R.2162-14 Zakona o javnim nabavkama.
CPV kodovi
Dokumenti i prijava
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Franciaország – Információs rendszerek és szerverek – Acquisition d'infrastructures informatiques pour la DGI en vue du déploiement du système Rrms.
EXPERTISE FRANCEFrancuskaInformation systems and serversRok za 30 danaObjavljeno na 30. kol 2026.
Franciaország – Pénzügyi elemző és elszámolási szoftvercsomag – Acquisition et déploiement d'un progiciel comptable et financier
Brest en vue GIEFrancuskaFinancial analysis and accounting software packageNema rokaObjavljeno na 26. kol 2026.
Franciaország – Rendszerkezelő szoftvercsomag – Fourniture d'outil de gestion de centre d'appels
OPCO EPFrancuskaSystem management software packageMiscellaneous software package and computer systemsRok za 35 danaObjavljeno na 25. kol 2026.
Franciaország – Szoftvercsomag és információs rendszerek – Outil de SI Travaux
Société nationale SNCFFrancuskaSoftware package and information systemsNema rokaObjavljeno na 25. kol 2026.