Francuska – Arhitektonske, građevne, tehničke i inspekcije usluge – CONCOURS DE MAITRISE D'OEUVRE POUR LA CONSTRUCTION D'UN CENTRE D'INCENDIE ET DE SECOURS A LANGRES - PREMIERE PHASE : DESIGNATION DES CANDIDATS ADMIS A PRESENTER UNE OFFRE
Opis
Restriktivni konkurs na skicu u skladu s člancima L2125-1 2°, R2162-15 do R2162-26 Zakona o javnim nabavkama i dodjela ugovora o izvođenju radova pobedniku konkursa u skladu s člancima R2122-6 Zakona o javnim nabavkama (postupak bez objave ni prethodnog natjecanja). Detalji zadataka su sljedeći: Osnovni elementi zadatka: ESQ, APS, APD, PRO, ACT, EXE, VISA, DET i AOR. Izvođač će u svoj zadatak uključiti dodatne elemente dijagnostike koji će mu biti potrebni za puno osiguranje svoje odgovornosti i arhitektonskog i tehničkog projekta. Zadatak EXE za sljedeće oblasti neće biti povjeren dobitniku nego poduzetnicima: • Drveni namještaj i uređenje, • Lažni plafoni, • Zidovi i obloge, • Podni oblog, • Boje. Dodatni zadaci: SYN i SSI. Zadatak OPC neće biti povjeren dobitniku. Tražene kompetencije: - Jedan ili više arhitekata upisanih u red arhitekata ili na profesionalni registar propisan zakonom države, ili koji posjeduju diplomu priznatu u skladu s direktivom br. 2005/36/CE od 7. rujna 2005. - Višedisciplinarski tehnički ured ili specijalizirani tehnički uredi u: Ekonomija izgradnje (ECO) - Struktura objekata (STR) - Suhi mrežni fluidi (Električnost, računarstvo, telefonija, požar, …) - Vlažni mrežni fluidi (Grijanje, ventilacija, instalacije, …) - VRD - Termika. Željena forma udruženja: zajednički s solidarnim mandatarom. Budžet namijenjen za radove iznosi 6 800 000 € bez PDV.
CPV kodovi
Dokumenti i prijava
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Franciaország – Építészeti és ezzel kapcsolatos szolgáltatások – Mission de maîtrise d'œuvre pour la rénovation des Bains Pompéiens
Commune de DeauvilleFrancuskaArchitectural and related servicesRok za 58 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Franciaország – Várostervezési szolgáltatások – Le présent marché a pour objet d'une part l'élaboration du Plan Local d'Urbanisme Intercommunal valant Programme Local de l'Habitat à l'échelle de la Communauté de Communes du Bonnevalais et d'autre part la réalisation d'un diagnostic agricole
Communauté de Communes du BonnevalaisFrancuskaUrban planning servicesRok za 40 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Franciaország – Építészeti, mérnöki és tervezési szolgáltatások – MARCHE DE MAITRISE D'OEUVRE - REHABILITATION DE BUREAUX EN LOGEMENTS - 36 B RUE BIBERACH - 26000 VALENCE
VALENCE ROMANS HABITATFrancuskaArchitectural, engineering and planning servicesRok za 25 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Franciaország – Műszaki elemzési vagy tanácsadó szolgáltatások – Prestations de coordination documentaire et de suivi des livrables des opérations de travaux
Direction régionale et interdépartementale de l'Environnement, de l’Aménagement et des Transports d’Île-de-FranceFrancuskaTechnical analysis or consultancy servicesRok za 29 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.