Njemačka – Farmaceutski proizvodi – Open house Arzneimittelrabattverträge Dolutegravir, ATC J05AJ03
Opis
Ne radi se o otvoreni postupak, nego o tzv. open-house model! Obrazac za otvoreni postupak koristi se samo zato što ne postoji obrazac za open-house model. Ugovori sklopljeni u okviru open-house modela ne podliježu zakonskim odredbama o javnim nabavkama zbog nedostatka odluke o izboru. Koristiti ovaj obrazac ne znači da se podvrgava zakonskim odredbama o javnim nabavkama. AOK Bayern namjerava sklopiti neekskluzivne ugovore o popustima za aktivnu tvar Dolutegravir, ATC J05AJ03 prema § 130c Abs. 1 SGB V s svim zainteresiranim farmaceutskim poduzećima. AOK Bayern nudi svim zainteresiranim farmaceutskim poduzećima koja ispunjavaju navedene uvjete pogodnosti da sklope identične i neindividualno pregovarane ugovore o popustima. Najraniji mogući početak ugovora je 01.06.2026, a svi ugovori završavaju 31.05.2028. Sklapanje ugovora je moguće u bilo kojem trenutku tijekom ovog razdoblja, ali najkasnije 03.04.2028. Ugovori se mogu raskinuti s jednom mjesečnom napomenom do kraja mjeseca. Ako stupi na snagu ugovor o popustu na lijekove s aktivnom tvarju koja je predmet ugovora, sklopljen u otvorenom postupku na federalnoj ili državnoj razini, open-house ugovori automatski prestaju vrijediti za odgovarajuće razdoblje. Ugovor će se sklopiti sa svim zainteresiranim farmaceutskim poduzećima koja svoju sposobnost dokazuju ispunjenom i potpisanom samoprijavom o pouzdanosti. Farmaceutsko poduzeće mora predati ispunjeni i potpisani ugovor (povjerenje potpisnika mora se vidjeti iz izvoda iz registra trgovačkih društava, inače je potrebno predati ovlast) zajedno s ispunjenim i potpisanim prilogom "Određivanje lijekova predmeta ugovora" te ispunjenom i potpisanom samoprijavom o pouzdanosti. Dokumentaciju je moguće predati IZRUKOM RUČNO POTPISANU IZRUKOM ili ELEKTRONSKOM s kvalifikiranom elektronskom potpisom. Ruku pisani dokumenti u izvornoj formi moraju se poslati u dvostrukom izvodu na sljedeću adresu: AOK Bayern - Die Gesundheitskasse Vergabestelle SGB V ZE25 open-house Rabattverträge Carl-Wery-Str. 28 81739 München ELEKTRONSKE dokumentacije s kvalifikiranom elektronskom potpisom moraju se predati preko komunikacijskog područja na portalu www.dtvp.de. Ako se potpuni i ispravni dokumenti primaju do 03. svakog mjeseca, početak ugovora je sljedeći prvi dan mjeseca, inače je sljedeći prvi dan mjeseca nakon toga. Kod rukom potpisanih dokumenta u izvornoj formi, molimo vas da prije pošaljete potpune, ispunjene i potpisane dokumente kao skeniranu kopiju na e-mail adresu [email protected] ili preko komunikacijskog područja na portalu www.dtvp.de u roku, ako potpuni i ispravni originalni dokumenti u papirnom obliku stignu do 10. mjeseca na adresu AOK Bayern, Vergabestelle. Molimo vas da obratite pozornost na upustvo za ispunjavanje koje je dostupno pod www.dtvp.de u nabavnim dokumentima. Zainteresirana farmaceutska poduzeća mogu u projektu za open-house postupak na portalu www.dtvp.de zahtijevati otključavanje nabavnih dokumenta. Link na portal nalazi se u ovoj objavi. Kao potencijalni partneri u ugovoru u obzir dolaze isključivo farmaceutska poduzeća. Dokumentacija open-house postupka će biti otključana isključivo farmaceutskim poduzećima kao potencijalnim partnerima u ugovoru i moraju se strogo čuvati kao povjerljive. Zahtjevom za otključavanje dokumentacije poduzeća potvrđuju povjerljivo rukovanje dokumentacijom.
CPV kodovi
Dokumenti i prijava
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Németország – Hordágyak – Unfalltransporter
Klinikum Main-SpessartNjemačkaStretchersBeds for medical useMedical furnitureRok za 40 danaObjavljeno na 02. ruj 2026.
Németország – Egészségügyi papír – Rahmenvertrag Hygienepapier
Vergabe und Beschaffungszentrum DortmundNjemačkaPaper sanitaryToilet paper, handkerchiefs, hand towels and serviettesToilet paperRok za 32 danaObjavljeno na 02. ruj 2026.
Németország – Gyógyszerészeti termékek – Abschluss nicht-exklusiver Rabattvereinbarungen nach § 130a Abs. 8 SGB V zu den genannten Wirkstoffen mit Abschlussmöglichkeit im Rahmen des sogenannten Open-House-Verfahrens.
KKH Kaufmännische KrankenkasseNjemačkaPharmaceutical productsRok za 119 danaObjavljeno na 02. ruj 2026.
Németország – Orvosi felszerelések, gyógyszerek és testápolási termékek – 6003109359 - 1/DLII6/VM037 - Medizinprodukt Armtragetuch Musselin
Bundesamt für Infrastruktur, Umweltschutz und Dienstleistungen der BundeswehrNjemačkaMedical equipments, pharmaceuticals and personal care productsDisposable non-chemical medical consumables and haematological consumablesRok za 29 danaObjavljeno na 02. ruj 2026.