Francuska – Usluge čišćenja stambenih objekata – Accord cadre de services HYGIENE DES PARTIES COMMUNES ET NETTOYAGE DES LOGEMENTS VACANTS SUR LE PATRIMOINE GERE PAR GRANDLYON HABITAT
Opis
Ovaj natječaj ima za cilj održavanje i čišćenje praznih stanova, čišćenje zajedničkih dijelova, unutrašnjih i vanjskih, uključujući upravljanje otpadom na cijelom imovinskom fondu GrandLyon Habitat. Ovaj ugovor predstavlja:
- Okvirni ugovor s više dobavljača, koji se regulira člancima L.2125-1; R.2162-2 stih 2; R.2162-4 do R.2162-6; R.2162-13 i R.2162-14 Zakona o javnim nabavkama.
- Ovaj okvirni ugovor određuje ugovorne odredbe na čvrst način i bit će izvršen po potrebi putem izdavanja narudžbenica prema načelima određenim u ovom okvirnom ugovoru. Gornje usluge su predmet jedinstvenog lota. Okvirni ugovor stupa na snagu od 1. veljače 2027. na razdoblje od dva (2) godine. Može se obnoviti jednom (1) na dva (2) godine, što daje maksimalni rok od četiri (4) godine. Potpisan je bez minimalnog iznosa i s maksimalnim iznosom od 7 000 000 euroa bez PDV-a na razdoblje od dva (2) godine. U slučaju obnove, minimalni / maksimalni iznosi također će se obnoviti za novo razdoblje od dvije (2) godine.
CPV kodovi
Dokumenti i prijava
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Franciaország – Épülettakarítási szolgáltatások – NETTOYAGE DES BATIMENTS COMMUNAUX ET PORTUAIRES ET DES SANITAIRES PUBLICS DE LA VILLE ET DU PORT
Mairie de La Grande MotteFrancuskaBuilding-cleaning servicesRok za 33 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Franciaország – Épülettakarítási szolgáltatások – Prestations de nettoyage de l'Espace Culturel Saint-Exupéry, du foyer séniors et des sites lors des manifestations organisées par la Ville
Mairie de MarignaneFrancuskaBuilding-cleaning servicesRok za 30 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Franciaország – Szemétgyűjtési szolgáltatások – Ramassage des feuilles sur le territoire de la commune de Champigny-sur-Marne
Mairie de Champigny-sur-MarneFrancuskaLitter collection servicesStreet-cleaning servicesRok za 27 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Franciaország – Épülettakarítási szolgáltatások – Marché 26.AO.BA.053 - Réalisation de prestations de mise en propreté et services annexes des locaux et abords immédiats des équipements de l'Etablissement Public Est Ensemble
EST ENSEMBLEFrancuskaBuilding-cleaning servicesCar park cleaning servicesPersonal care productsRok za 32 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.