Natrag na pretraživanje
Francuska – Građevinski radovi na zgradama vezanih za zdravstvo – MARCHE GLOBAL DE PERFORMANCE RELATIF A LA REALISATION, L'EXPLOITATION ET LA MAINTENANCE DU NOUVEL HOPITAL DU PAYS SALONAIS
HÔPITAL DU PAYS SALONAISFrancuskaObjavljeno na 21. srp 2026.
6 dana preostalaOpis
Ugovor sadrži opcijske segmente definirane u tehničkom zadatku. Ugovorene usluge se naplaćuju po jedinčnim i forfaktiranim cijenama. Sadašnja konzultacija ima za cilj zaključivanje ugovora o radovima u obliku ugovora o kombiniranju eksploatacije i održavanja s izvođenjem usluga vezanih za izgradnju Novog bolničkog centra Pays Salonais, kako bi se ispunili numerički obavezni performansi, u skladu s člankom L.2171-3. Zakona o javnim nabavkama (globalni ugovor o performansama).
CPV kodovi
Construction work for buildings relating to healthHospital facilities construction workApproval plans, working drawings and specifications
Dokumenti i prijava
Sažetak AI
Prijavi se za sažetak AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Franciaország – Nagyjavítás és felújítás – ACCORD CADRE A BONS DE COMMANDE – TRAVAUX DE MONTEE EN GAMME DANS LES LOGEMENTS A USAGE LOCATIF DU PATRIMOINE IN’LI AURA
in'li AURAFrancuskaOverhaul and refurbishment workRok za 32 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Franciaország – Csatornahálózat építése – Travaux de réhabilitation des caniveaux à fentes des autoroutes A8, A50, et A57 du réseau ESCOTA.
ESCOTA SOCIETE DES AUTOROUTES ESTEREL, COTE D'AZUR, PROVENCE, ALPESFrancuskaSewerage workRok za 32 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Franciaország – Építési munkák – Construction d'un bâtiment de 185 lits
EPD de GrugnyFrancuskaConstruction workExcavating and earthmoving workStructural shell workRok za 44 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Franciaország – Múzeum építése – Construction du musée de Saint-Gilles
La SATFrancuskaMuseum construction workDressed stoneworkStoneworkRok za 23 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.