Natrag na pretraživanje
Njemačka – Radovi krajobraznog uređenja – Landschaftsbauarbeiten
Stadtwerke Achim AGNjemačkaObjavljeno na 17. svi 2026.
Nije naveden rokOpis
Predmet ove javne nabavke su radovi na uređivanju i sadnje, postavljanje krovne konstrukcije za bicikle, uključujući sve zemljane radove i kasnije održavanje u okviru urbanističke obnove poduzeća Stadtwerke Achim. Odluka o planiranju za ovu mjeru je donesena, a izvedbeni plan je već izraden.
CPV kodovi
Landscaping work
Dokumenti i prijava
Sažetak AI
Prijavi se za sažetak AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Németország – Vasútépítés – Bau LSW Saarbrücken Nord
DB InfraGO AG – Geschäftsbereich Fahrweg (Bukr 16)NjemačkaRailway construction worksRok za 4 danaObjavljeno na 30. kol 2026.
Németország – Különféle útburkolatok – ABS HU-GN_PFA 5.15_Vorabmaßnahmen_BE-Flächen & Baustraßen
DB InfraGO AG – Geschäftsbereich Fahrweg (Bukr 16)NjemačkaVarious surface worksRok za 30 danaObjavljeno na 30. kol 2026.
Németország – Továbbképző intézmények kivitelezése – Los 21 - Aufzugsanlage
Thüringer Landesamt für Bau und VerkehrNjemačkaConstruction work for buildings of further educationLiftsRok za 44 danaObjavljeno na 30. kol 2026.
Németország – Kapcsolóállomás szerelése – Gebäudeautomation 70-00212-3900-35 - PR1287096-3900-B
Fraunhofer-Gesellschaft zur Förderung der angewandten Forschung e.V. - Einkauf B12 - Vergabestelle BauNjemačkaSwitching station installation workAutomation systemDistribution equipmentRok za 38 danaObjavljeno na 30. kol 2026.