Francuska – Zidarski radovi – 2026-024 ACCORD CADRE TRAVAUX DE MACONNERIE INTERIEURE ET CARRELAGE
Opis
Ova konzultacija predstavlja okvirni ugovor za naredne ugovore o izvođenju radova zidarskih radova i podloge za potrebe Aerodroma Côte d’Azur i Aerodroma Golf Saint Tropez. Ugovor uključuje, između ostalog, izradu zidova (blokovi, gipsani pločice, cigle, plakostil, beton), laka rušenja, oblaganja, zakačivanja (metal, drvo), razne zidarske radove, podlogu, podlogu i podlogu, radove na podlogama, podlogama i podlogama, te radove na obnovi i hidrauličnim ili sintetičkim žbukama. Obrazac cijena ugovora: po jedinici. Podjela na dijelove: Nevažno. Podjela na tranše: Nevažno. Razmatranje varijanti: DA. Povezati se na detaljne modalitete u dosjeu konzultacije s poduzetnicima (dostavljeno kandidatima koji su dopušteni da podnesu ponudu). Ponovljivi ugovor: DA. Predviđena datum početka izvođenja radova ili ugovora: 05/11/2026. Informacije o okvirnom ugovoru: U skladu s člankom R.2162-2. Zakona o javnim nabavkama, ugovor podrazumijeva postavljanje okvirnog ugovora s više operatera. Maksimalni broj predviđenih učesnika u okvirnom ugovoru: 4 (pod rezervom dovoljno kandidata i prihvatljivih ponuda). U skladu s člankom R.2162-4. Zakona o javnim nabavkama, okvirni ugovor se zaključuje bez minimuma i ograničen je maksimalnim iznosom za cijeli njegov rok, uključujući sve produžetke: • 6 300 K EUR bez PDV za Aerodrom Côte d’Azur. • 630 K EUR bez PDV za Aerodrom Golf Saint-Tropez. 5 ADMINISTRATIVNI MODALITETI Odabrani kandidati će biti obaviješteni o dostupnosti dosjea konzultacije nakon završetka faze selekcije kandidata. Preuzimanje dosjea: Dosjei moraju biti preuzeti na našoj platformi AIR ACHATS nakon besplatne registracije na https://achats.nice.aeroport.fr/ Predaja kandidatura: Modaliteti otvaranja: sjednice otvaranja ponuda nisu javne. Mjesta predaje prijedloga: Dosjei moraju biti predani na našu platformu AIR ACHATS nakon besplatne registracije na https://achats.nice.aeroport.fr/ Dematerializacija postupaka: prijenos ponuda elektroničkim putem je obavezan. PAŽNJA: U skladu s člankom R2132-7. Zakona o javnim nabavkama, ponuda mora obavezno biti predana na našu platformu “AIR ACHATS”. Možete besplatno raspolagati računom na platformi “AIR ACHATS”: https://achats.nice.aeroport.fr/ Rezervna kopija (nije obavezno) Rezervna kopija može biti poslana u skladu s odredbama članka R2132-11. Zakona o javnim nabavkama, u roku određenom za predaju prvotnog omota: ili poštom: Rezervna kopija mora biti stavljena u omot s pečatom koji nosi vidljivu napomenu: „rezervna kopija“, broj i naziv konzultacije i ime kandidata na koji se odnosi. Ova kopija mora biti poslana u roku određenom za predaju kandidatura ili ponuda: - ili predana uz davanje potvrde o primanju na AEROPORTS DE LA COTE D’AZUR - Odjel za nabavu - Zgrada B1 – 6. kat- Pristup preko rue Coste Bellonte - AEROPORT NICE COTE D’AZUR (Primanje od ponedjeljka do petka od 9:00 do 12:00 i od 14:00 do 17:00) - ili poslana poštom: AEROPORTS DE LA COTE D’AZUR – Zgrada B1 – 6. kat- Rue Coste Bellonte CS 63331 – 06206 Nice Cedex 3. ili elektroničkim putem: Na sljedeću adresu s predmetom „REZERVNA KOPIJA“, s brojem, nazivom konzultacije i imenom kandidata na koji se odnosi: [email protected] Posjeta: Da bi svaka ekipa mogla izraditi što potpuniju komercijalnu i tehničku ponudu, kupac će organizirati obaveznu posjetu lokacije čiji će detalji biti navedeni u pismu o konzultaciji, dostavljenom kandidatima koji su dopušteni da podnesu ponudu. Rok važenja ponuda: 120 dana od datuma zadnjeg roka za primanje ponuda. KONTAKT U SLUČAJU ZAHTJEVA ZA TEHNIČKIM I ADMINISTRATIVNIM INFORMACIJAMA Direktno na platformi “AIR ACHATS” prijavom na svoj račun. KRITERIJI ZA OCJENU KANDIDATURA Maksimalni broj kandidata koji su dopušteni da podnesu ponudu: nevažno. Kupac provjerava sposobnost obavljanja profesionalne djelatnosti, ekonomsku i financijsku sposobnost te tehničke i profesionalne sposobnosti kandidata. Prema zahtjevima navedenim iznad i u skladu s navedenim odredbama Zakona o javnim nabavkama, samo kandidati koji raspolažu dovoljnim financijskim, tehničkim i profesionalnim sposobnostima za izvođenje usluga koje čine predmet ugovora, dopušteni su da podnesu ponudu. Financijske, tehničke i profesionalne sposobnosti kandidata moraju biti povezane i proporcionalne predmetu ugovora. Prijašnje objave u vezi s istom konzult
CPV kodovi
Dokumenti i prijava
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Franciaország – Nagyjavítás és felújítás – ACCORD CADRE A BONS DE COMMANDE – TRAVAUX DE MONTEE EN GAMME DANS LES LOGEMENTS A USAGE LOCATIF DU PATRIMOINE IN’LI AURA
in'li AURAFrancuskaOverhaul and refurbishment workRok za 32 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Franciaország – Csatornahálózat építése – Travaux de réhabilitation des caniveaux à fentes des autoroutes A8, A50, et A57 du réseau ESCOTA.
ESCOTA SOCIETE DES AUTOROUTES ESTEREL, COTE D'AZUR, PROVENCE, ALPESFrancuskaSewerage workRok za 32 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Franciaország – Építési munkák – Construction d'un bâtiment de 185 lits
EPD de GrugnyFrancuskaConstruction workExcavating and earthmoving workStructural shell workRok za 44 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Franciaország – Múzeum építése – Construction du musée de Saint-Gilles
La SATFrancuskaMuseum construction workDressed stoneworkStoneworkRok za 23 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.