Natrag na pretraživanje
Francuska – Osigurateljne usluge – 2026-05_SERVICE D’ASSURANCE DES PERSONNES : PREVOYANCE ET COMPLEMENTAIRE SANTE POUR LE PERSONNEL DE CHOOSE PARIS REGION
Choose Paris RegionFrancuskaObjavljeno na 19. srp 2026.
11 dana preostalaOpis
Ovaj ugovor ima za cilj obavljanje usluga osiguranja osoba. U skladu s člancima L2113-1 i L2113-10 Zakona o javnim nabavkama, ugovor je podijeljen na 2 lota. Ovi loti se odnose na: - Lot 1: Osiguranje za predviđanje - Lot 2: Dodatno zdravstveno osiguranje
CPV kodovi
Insurance servicesAccident and health insurance servicesHealth insurance services
Dokumenti i prijava
Sažetak AI
Prijavi se za sažetak AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Franciaország – Biztosítási szolgáltatások – Marché d'Assurances DO/CCRD du projet neuf de la Cité Scolaire Internationale de Gonesse
REGION ILE-DE-FRANCEFrancuskaInsurance servicesNema rokaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Franciaország – Vagyonbiztosítási szolgáltatások – Prestations de services d'assurances
COMMUNE DE COMBRITFrancuskaProperty insurance servicesAccident and health insurance servicesLegal expenses insurance servicesRok za 56 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Franciaország – Biztosítási szolgáltatások – Marché de services d'assurance
GCSMS - LES EHPAD PUBLICS DU VAL DE MARNEFrancuskaInsurance servicesLiability insurance servicesLegal expenses insurance servicesRok za 33 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Franciaország – Biztosítási szolgáltatások – Prestations de services d’assurances
Commune de Saint-RenanFrancuskaInsurance servicesProperty insurance servicesLiability insurance servicesRok za 36 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.