Natrag na pretraživanje
Norveška – Nadzor projekta i dokumentacija – 2026025604 Prequalification Facilitation of Technical Documentation
FORSVARSMATERIELLNorveškaObjavljeno na 19. srp 2026.
Nije naveden rokOpis
Nadležna tijela za ugovaranje potrebna su im pomoć u obavljanju tehničke dokumentacije. Cilj javnog nabavke je uspostava okvira ugovora s ponuđačem koji može pomoći u obavljanju, kvalitetnom osiguravanju i obradi tehničke dokumentacije. Tiskanje i druga stručna pomoć također su uključena. U javnom nabavku također su uključena obuka iz XML-a i XSL-a po potrebi.
CPV kodovi
Supervision of project and documentationSoftware package and information systems
Dokumenti i prijava
Sažetak AI
Prijavi se za sažetak AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Norvégia – Műszaki vizsgálati, elemzési és tanácsadó szolgáltatások – Procurement of consultancy services within uncertainty analysis.
Bærum kommuneNorveškaTechnical testing, analysis and consultancy servicesCalculation of costs, monitoring of costsSupervision of project and documentationRok za 35 danaObjavljeno na 02. ruj 2026.
Norvégia – Általános mérnöki támogatási szolgáltatások – Construction manager for flood protection in the centre of Nesbyen
Nesbyen kommuneNorveškaCivil engineering support servicesRok za 31 danObjavljeno na 02. ruj 2026.
Norvégia – Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások – 2026/4271 - Parallel framework agreements for consulting engineer and architect services in Vestland County.
STATSBYGGNorveškaArchitectural, construction, engineering and inspection servicesArchitectural and related servicesArchitectural, engineering and planning servicesRok za 31 danObjavljeno na 02. ruj 2026.
Norvégia – Mérnöki szolgáltatások – Consulting engineers, and associated services etc.
Agder fylkeskommuneNorveškaEngineering servicesArchitectural, construction, engineering and inspection servicesArchitectural, engineering and planning servicesNema rokaObjavljeno na 01. ruj 2026.