Natrag na pretraživanje
Švedska – Građevinski radovi na školskim zgradama – FORSÅKER GRUNDSKOLA - Nybyggnation
Mölndals stadŠvedskaObjavljeno na 18. lip 2026.
Nije naveden rokOpis
Forsåker je novi gradski kvart podizgrađivanjem i u tom kvartu će biti izgrađeno 3 000 novih stambenih jedinica i 4 000 novih radnih mjesta. Ova javna nabava obuhvaća izgradnju Forsåkerskolan koja je dio rada na novom gradskom kvartu. U školi će oko 380 učenika pohađati dvoparalelni predškolski i osnovni razred. U istoj zgradi će se nalaziti i puna velika sportska dvorana koja će, osim za potrebe škole, biti korištena i za ostale sportske aktivnosti općine.
CPV kodovi
Construction work for school buildingsConstruction work
Dokumenti i prijava
Sažetak AI
Prijavi se za sažetak AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Svédország – Építési munkák – Avseende Drift och Underhåll av kraftförsörjningsanläggningar järnväg, Underhållsregion Norra Nord
Trafikverket MyndighetŠvedskaConstruction workRok za 42 danaObjavljeno na 02. ruj 2026.
Svédország – Víz-, gázvezeték-szerelési és szaniterszerelési munka – VF - Entreprenad VS Installationer Kyla område Göteborg
Västra GötalandsregionenŠvedskaPlumbing and sanitary worksConstruction workBuilding installation workRok za 31 danObjavljeno na 02. ruj 2026.
Svédország – Építési munkák – Nya Gårdstensskolan F-6 Nybyggnad
StadsfastighetsförvaltningenŠvedskaConstruction workBuilding construction workConstruction work for sports facilitiesRok za 32 danaObjavljeno na 02. ruj 2026.
Svédország – Különféle különleges szakipari munkák – Väg 160 Nösnäsmotet kollektivtrafikkörfält, Utförandeentreprenad
Trafikverket MyndighetŠvedskaMiscellaneous special-trade construction workRok za 28 danaObjavljeno na 02. ruj 2026.