Njemačka – Farmaceutski proizvodi – Abschluss von nicht exklusiven Rabattverträgen gemäß § 130a Abs. 8 SGB V zu Arzneimitteln (Open-House-Verfahren)
Opis
Ovaj postupak ne podliježe zakonu o javnim nabavkama. Radi se o otvorenom postupku. U interesu transparentnosti i što širokoga informiranja zainteresiranih farmaceutskih poduzetnika ova objava objavljuje se u Prilogu Službenog lista Europske unije. Ukoliko u okviru ove objave koriste se formulacije koje ukazuju na dodjelu javnog ugovora, to je isključivo posljedica predmeta ovog oblika objave. Time, kao i korištenjem medija "TED", ne vezuje se obveza podvrgnuti pravnim propisima o javnim nabavkama, čija primjena nije obavezna po zakonu, propisima o javnim nabavkama i pravosudnoj praksi Europskog suda pravde. AOK Baden-Württemberg (AOK) namjerava svaim odgovarajućim farmaceutskim poduzetnicima zaključiti neekskluzivne ugovore o popustima prema § 130a st. 8 SGB V o lijekovima s aktivnim tvarima navedenim u Prilogu 3 uvjetima za sudjelovanje, te pod točkom 5.1 ove objave o pozivu na natječaj i pod točkom 5.1 sljedećih objava o pozivu na natječaj. Trajanje ugovora počinje najranije 1.7.2024., traje najviše 30 mjeseci i najkasnije završava 31.12.2026. (s izuzetkom sljedećih aktivnih tvari/ kombinacija aktivnih tvari: Ustekinumab, kraj trajanja 31.12.2024; Beclometason dipropionat + Formoterolhemifumarat-1-voda + Glycopyrroniumbromid, kraj trajanja 31.3.2025; Somatropin, kraj trajanja 30.6.2026; Indacaterol maleat + Glycopyrronium bromid, kraj trajanja 30.6.2026; Tacrolimus-1-voda, kraj trajanja: 30.6.2026). Zaključivanje ugovora je moguće u bilo kojem mjesecu od 1.7.2024. do 31.12.2026. (s izuzetkom prethodno navedenih aktivnih tvari/ kombinacija aktivnih tvari). O mogućem proširenju potreba za nabavkom od strane AOK-a, o rokovima i o početku ugovora vidi pod točkom 5.1 ove objave, odjeljcima A.I.4 i A.III.3 uvjeta za sudjelovanje te Prilogu 3 uvjetima za sudjelovanje.
CPV kodovi
Dokumenti i prijava
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Németország – Gyógyszerészeti termékek – Arzneimittel- Rahmenrabattverträge nach §130a Absatz 8 SGB V
Kaufmännische Krankenkasse - KKHNjemačkaPharmaceutical productsRok za 42 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Németország – Orvosi felszerelések – Austausch MRT-Scanner im laufenden Betrieb
Thoraxklinik Heidelberg gGmbH - Universitätsklinikum HeidelbergNjemačkaMedical equipmentsImaging equipment for medical, dental and veterinary useMagnetic resonance imaging equipmentNema rokaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Németország – Orvosi felszerelések – Ortenau Klinikum - Achern Neubau Klinikgebäude 81022 (AC 20-30), VE5018 (KG620) Endoskopietürme Gyn
Ortenau KlinikumNjemačkaMedical equipmentsEndoscopy, endosurgery devicesRok za 32 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Németország – Autoklávok – Autoklav zur Laminatherstellung transparenter Verbundsysteme (OV PR1165442a)
Fraunhofer-Gesellschaft zur Förderung der angewandten Forschung e.V., IKTSNjemačkaAutoclavesRok za 31 danObjavljeno na 03. ruj 2026.