Natrag na pretraživanje
Ovaj tender je istekao.
Francuska – Svježa perad – 26V0570 - Achat de Pintades et de Canettes Label Rouge - Relance du marché 25V0043-03
VILLE DE NICEFrancuskaObjavljeno na 05. srp 2026.
Rok je prošaoOpis
Javni poziv za ponude - članci R.2124-2 1° i R.2161-2 do 5 Zakonika o javnim nabavkama
Nadmetanje ima za cilj:
Nabavu mesa guščića i patki s oznakom Label Rouge za školsku, izvanškolsku (centri za odmor) i ustanove za malu djecu Grada Nice. Ponovno objavljivanje natječaja 25V0043-03.
CPV kodovi
Fresh poultry
Dokumenti i prijava
Sažetak AI
Prijavi se za sažetak AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Franciaország – Élelmiszerek, italok, dohány és kapcsolódó termékek – Fourniture de denrées alimentaires pour les besoins de l'Etablissement Départemental de l'Enfance et de la Famille-.
Département de l'AisneFrancuskaFood, beverages, tobacco and related productsDairy productsRok za 31 danObjavljeno na 03. ruj 2026.
Franciaország – Élelmiszer-keverékek – Prestations de traiteur
Annemasse les Voirons AgglomérationFrancuskaFood mixesCatering servicesRok za 45 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Franciaország – Állati takarmányok – FOURNITURES ET LIVRAISON D'ALIMENT PORC, PORCELET ET TRUIE
CHBRE AGRI REGION BRETAGNEFrancuskaAnimal feedstuffsRok za 56 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Franciaország – Különféle élelmiszertermékek – FOURNITURE DE DENREES ALIMENTAIRES ET DE BOISSONS
VILLE DE CHELLESFrancuskaMiscellaneous food productsFood, beverages, tobacco and related productsSpirituous beveragesRok za 32 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.