Švicarska – Usluge u području rekreacije, kulture i sporta – Vergabe "Kommunikationsleistungen" der Special Olympics World Winter Games Schweiz 2029 im selektiven Verfahren
Opis
Švicarska je dobila povjerenje za organizaciju i provedbu Special Olympics World Winter Games Switzerland 2029. Special Olympics World Winter Games, koje su druga najveća zimska sportska priredba nakon Olimpijskih zimskih igara, održat će se od 10. do 18. ožujka 2029. Održat će se u regijama Graubünden i Zürich, a očekuje se do 2.500 sportašica i sportaša s pratećim timovima iz preko 100 država. Prije sportskog dijela delegacije će u 100 švicarskih općina doživjeti tzv. Host Town-Program, čiji je cilj razmjena između sportaša i stanovništva, a uključuje i akklimatizaciju. Special Olympics World Winter Games Switzerland 2029 Local Organizing Committee (LOCWWG2029) je udruga u javnom interesu koja preuzima punu odgovornost za planiranje i provedbu World Winter Games Switzerland 2029. U sklopu planiranja traži se preko ovog natječaja uslužni partner koji može u potpunosti ispuniti i obaviti sadržaje opisane u popisu usluga. U ovom selektivnom postupku u prvoj fazi je potrebno da zainteresirani ponuđač podnesu prijavu za sudjelovanje u kojoj se mora dokazati pogodnost prema kriterijima navedenim u fazi. Ponuđačima čija je pogodnost pozitivno provjerena će se u nastavku tražiti da podnesu odgovarajući ponudu. Najmanji broj ponuđača koji će se pozvati na podnošenje ponude je, ako se odgovarajuće tvrtke prijave i provjere kao pogodne, 3. Sadržajna pitanja treba upućivati preko menija "Pitanje i odgovor" na nadležnu postaju. Tehnička pitanja o korištenju naše platforme za javne nabave molimo upućujte preko zabilješke na podršku operatera. Ona je dostupna na linku <https://support.mercell.com/page/s2c-contact-us-german>.
CPV kodovi
Dokumenti i prijava
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Svájc – Műalkotás – Kunst und Bau, Innenraum | FORUM UZH | Neubau
Hochbauamt Kanton Zürich, Baudirektion, ProjektdiensteŠvicarskaWorks of artNema rokaObjavljeno na 12. srp 2026.
Svájc – Műalkotás – Kunst und Bau, Aussenraum | FORUM UZH | Neubau
Hochbauamt Kanton Zürich, Baudirektion, ProjektdiensteŠvicarskaWorks of artNema rokaObjavljeno na 12. srp 2026.
Szlovénia – Múzeumi kiállítási szolgáltatások – Postavitev interpretacijskega centra Otona Župančiča v Vinici – multimedijska in interaktivna oprema z vsebinami«, v sklopu projekta Župančičev svet
OBČINA ČRNOMELJSlovenijaMuseum-exhibition servicesSoftware package and information systemsRok za 9 danaObjavljeno na 01. ruj 2026.
Belgium – Hírügynökségi szolgáltatások – Monitoring and analysis services of the Greek media
European Parliament, SG - Directorate-General for CommunicationBelgijaNews-agency servicesRok za 40 danaObjavljeno na 01. ruj 2026.