Francuska – Usluge tehničkog nadzora i ispitivanja – 2026-018 - VERIFICATIONS GENERALES PERIODIQUES POUR LES AEROPORTS DE LA COTE D’AZUR
Opis
Narudžba se odnosi na usluge Općenitih Periodičnih Provjera (OPP) propisane (godišnje, polugodišnje, kvartalne, petogodišnje ili trogodišnje) opreme aerodromskog terminala Nice Côte d’Azur, i za dio Vatrogasne sigurnosti, aerodromskih terminala Nice Côte d’Azur i Cannes-Mandelieu. Usluge će se izvoditi ili od strane Odobrenog Kontrolnog Organa ili od strane Kompetentnog Tehničara. Narudžba je podijeljena na dva lota po jedinčnim cijenama, svaki lot čini okvirni ugovor koji se izvršava putem izdavanja narudžbenica. Konjunkturna procedura: NE. Vrsta cijena na narudžbi: jedinčna. Podjela na dijelove: Bez predmeta. Uzimanje u obzir varijanti: DA. Povezivanje se na detaljne modalitete u dosjeu za konzultaciju poduzetnika (komuniciran kandidatima koji su dopušteni da predaju ponudu). Predviđena datuma početka izvršenja narudžbe: 1. siječnja 2027. Informacije o okvirnom ugovoru: U skladu s člankom R.2162-2. Zakona o javnim nabavkama, narudžba podrazumijeva postavljanje okvirnog ugovora za svaki lot, s jednim operaterom bez ponovnog natječaja. U skladu s člankom R.2162-4. Zakona o javnim nabavkama, okvirni ugovor se sklapa bez minimalnog iznosa i ograničen je maksimalnim iznosom od: - Lot 1: 510 000 € bez PDV-a, za cijeli vremenski period okvirnog ugovora, uključujući sve produžetke, - Lot 2: 280 000 € bez PDV-a, za cijeli vremenski period okvirnog ugovora, uključujući sve produžetke. ADMINISTRATIVNI MODALITETI Odabrani kandidati će biti obaviješteni o dostupnosti dosjea za konzultaciju nakon završetka faze selekcije kandidata. Povlačenje dosjea: Dosjei moraju biti povučeni na našu platformu AIR ACHATS nakon besplatne registracije na https://achats.nice.aeroport.fr/ Predaja kandidatura: Modaliteti otvaranja: sjednice otvaranja ponuda nisu javne. Mjesta predaje prijedloga: Dosjei moraju biti položeni na našu platformu AIR ACHATS nakon besplatne registracije na https://achats.nice.aeroport.fr/ Dematerializacija postupaka: prijenos ponuda elektroničkim putem je obavezan. PAŽNJA: U skladu s člankom R2132-7. Zakona o javnim nabavkama, ponuda mora biti obavezno položena na našu platformu “AIR ACHATS” putem dematerializacije. Možete besplatno raspolagati računom na platformi “AIR ACHATS”: https://achats.nice.aeroport.fr/ Kopija sigurnosnog spremišta (neobavezno) Kopija sigurnosnog spremišta može biti poslana u skladu s odredbama članka R2132-11. Zakona o javnim nabavkama, u roku određenom za predaju početnog omota: ili putem pošte: Kopija sigurnosnog spremišta mora biti položena u omot s pečatom koji nosi čitljivu oznaku: « kopija sigurnosnog spremišta », broj i naslov konzultacije i ime kandidata na koji se odnosi. Ova kopija mora biti poslana u roku određenom za predaju kandidatura ili ponuda: - ili položena uz predaju potvrde o primanju u AEROPORTS DE LA COTE D’AZUR - Odjel za nabavke - Zgrada B1 – 6. kat- Pristup preko ulice Coste Bellonte - AEROPORT NICE COTE D’AZUR (Primanje od ponedjeljka do petka od 9:00 do 12:00 i od 14:00 do 17:00) - ili poslana putem pošte: AEROPORTS DE LA COTE D’AZUR – Zgrada B1 – 6. kat- Ulica Coste Bellonte B.P 3331 – 06206 Nice Cedex 3. ili putem elektroničke pošte: Na sljedeću adresu s predmetom « KOPIJA SIGURNOSNOG SPREMIŠTA », s brojem, naslovom konzultacije i imenom kandidata na koji se odnosi: [email protected] Predstavljanje kandidatura: Dosjei moraju biti obavezno napisani na francuskom jeziku. Moraju sadržavati sve navedene dokumente. Ponude moraju obavezno stići prije datuma i vremena određenog na platformi “AIR ACHATS”. Posjeta: Da bi svaki kandidat mogao izraditi što potpuni komercijalni i tehnički prijedlog, kupac će organizirati obaveznu posjetu lokaciji čiji će se detalji navesti u pismu za konzultaciju, koje će biti poslano kandidatima koji su dopušteni da predaju ponudu. KRITERIJI OCJENJIVANJA KANDIDATURA Maksimalan broj kandidata koji su dopušteni da predaju ponudu: bez predmeta. Kupac provjerava sposobnost obavljanja profesionalne djelatnosti, ekonomsku i financijsku sposobnost kao i tehničke i profesionalne sposobnosti kandidata. Prema navedenim dokumentima i u skladu s navedenim odredbama Zakona o javnim nabavkama, samo će kandidati koji raspolažu dovoljnim financijskim, tehničkim i profesionalnim sposobnostima za izvođenje usluga koje su predmet narudžbe, biti dopušteni da predaju ponudu. Financijske, tehničke i profesionalne sposobnosti kandidata moraju biti povezane i proporcional
CPV kodovi
Dokumenti i prijava
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Franciaország – Mérnöki tanácsadó és konzultációs szolgáltatások – Mise à jour du Schéma Directeur des Eaux Usées sur le Territoire de la CARENE
Saint-Nazaire Agglomération - la CARENEFrancuskaAdvisory and consultative engineering servicesEngineering servicesEngineering studiesRok za 32 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Franciaország – Várostervezési szolgáltatások – Le présent marché a pour objet d'une part l'élaboration du Plan Local d'Urbanisme Intercommunal valant Programme Local de l'Habitat à l'échelle de la Communauté de Communes du Bonnevalais et d'autre part la réalisation d'un diagnostic agricole
Communauté de Communes du BonnevalaisFrancuskaUrban planning servicesRok za 42 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Franciaország – Építészeti és ezzel kapcsolatos szolgáltatások – Mission de maîtrise d'œuvre pour la rénovation des Bains Pompéiens
Commune de DeauvilleFrancuskaArchitectural and related servicesRok za 60 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Franciaország – Építészeti, mérnöki és tervezési szolgáltatások – MARCHE DE MAITRISE D'OEUVRE - REHABILITATION DE BUREAUX EN LOGEMENTS - 36 B RUE BIBERACH - 26000 VALENCE
VALENCE ROMANS HABITATFrancuskaArchitectural, engineering and planning servicesRok za 27 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.