Natrag na pretraživanje
Njemačka – Gorivo kerozinskog tipa za mlazne zrakoplove – Flugturbinenkraftstoff F-44, FY0025
Bundesamt für Ausrüstung, Informationstechnik und Nutzung der BundeswehrNjemačkaObjavljeno na 21. tra 2026.
Nije naveden rokOpis
Dostava 3.248 m³ avio-turbinskog goriva F-44, FY0025 prema specifikaciji DEF STAN 91-86, izdanje 7, datum objave 28. rujna 2025 za razdoblje dostave 01.09.2026 - 30.11.2026. Formirano je 2 lota.
CPV kodovi
Kerosene jet type fuels
Dokumenti i prijava
Sažetak AI
Prijavi se za sažetak AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Németország – Villamos energia – Stromausschreibung Gemeinde Haimhausen 2027/2028/2029
Gemeinde Haimhausen, vertreten durch die KUBUS Kommunalberatung und Service GmbHNjemačkaElectricityRok za 31 danObjavljeno na 03. ruj 2026.
Németország – Villamos energia – Stromausschreibung Kreis Gütersloh 2027/2028/2029
Kreis Gütersloh, vertreten durch die KUBUS Kommunalberatung und Service GmbHNjemačkaElectricityRok za 30 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Németország – Villamos energia – Offenes Verfahren
Trink- und Abwasserzweckverband VorharzNjemačkaElectricityRok za 31 danObjavljeno na 03. ruj 2026.
Németország – Földgáz – Erdgasausschreibung Stadt Monschau 2027 - 2029
Stadt Monschau, vertreten durch die KUBUS Kommunalberatung und Service GmbHNjemačkaNatural gasRok za 30 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.