Francuska – Telekomunikacijska oprema i potrepštine – Installations, évolutions, maintenance et fourniture d'équipements relatifs au parc radio de DGA EM Sites Landes, Gironde et Méditerranée
Opis
Ovaj okvirni ugovor ima za cilj obezbjeđivanje održavanje radijskog parka različitih objekata DGA Essais de Missiles na lokacijama Landes, Gironde i Mediteran putem održavanja operativnog stanja (MCO) preventivnog ili korektivnog i redovnog nadogradnje (MHO) postojećih i raspoređenih radijskih sustava i opreme u okviru ovog tržišta, putem opskrbe radijskom opremom, izvanrednog nadogradnje (MHE) sustava koji se trebaju preoblikovati ili razvijati, putem redovnog nadogradnje (MHR) informatičke sigurnosti sustava informacija, putem održavanja stanja sigurnosti (MCS) navedenih SI. Pomoć u korištenju osoblja DGA na opremi i softveru također će biti dio usluga ovog okvirnog ugovora.
Nije navedeno da je datum i vrijeme za predaju ponuda 03/07/2026 u 11h (pariško vrijeme). One navedene u rubrici 5.1.12 su u UTC formatu.
Radi se o tržištu za obranu ili sigurnost.
Količina/volumen procjenjen za projekt okvirnog ugovora nije obavezujuća za državu. Kao informacija, u jednom godišnjem periodu to uključuje preventivno održavanje: 1 početni pregled stanja i 1 plan održavanja/godinu za svaku od 3 lokacije; korektivno održavanje: otprilike 1 ekspertiza, 2 MCS SI i 5 popravaka/godinu; opskrba: oko 150 000€/godinu; otprilike 1 studija evolucije ili preoblikovanja radijskih sustava/godinu; tijekom trajanja okvirnog ugovora: otprilike 4 MHE.
U dodatku rubrici 5.1.15: Radi se o kompozitnom okvirnom ugovoru (fiksni dio s dio na narudžbenim bonovima i dio na subjektnim ugovorima). Radi se o okvirnom ugovoru s jednim dobavljačem.
Iznos maksimalno naveden u rubrikama 2 i 5 ispod je bez poreza.
Kandidati moraju navesti da li se prijavljaju samostalno ili kao udruženje.
Kandidatima je zabranjeno da za okvirni ugovor predaju više ponuda djelujući u istom vremenu: 1. kao pojedinačni kandidati i članovi jednog ili više udruženja; 2. kao članovi više udruženja.
Sastav udruženja može se promijeniti, a mogu se formirati nova između predaje prijava i kraja pregovora ako su svi članovi novog udruženja, predstavljenog u fazi ponuda, bili autorizirani u fazi prijava da predstave ponudu ili sudjeluju u njoj, barem kao prihvaćeni podizvođač u fazi prijava. Novoformirano udruženje mora zadovoljiti zahtjeve vezane za sposobnosti kandidata.
Pored toga, primjenjuju se odredbe članaka R2142-23 i R2342-14 CCP.
Potpisivanje dokumenta: Dokumenti sadržani u dosjeu za prijavu koji zahtijevaju potpis moraju biti potpisani od strane osobe ovlašćene da obvezuje društvo (s navođenjem imena, prezimena, položaja potpisnika i sa žigom društva). Ako potpisnik dokumenta ne pojavljuje se u javnim informacijama preko broja SIREN, mora se pružiti svaki dokument koji potvrđuje sposobnost potpisnika da obveže društvo.
U pogledu elektronskih datoteka, zip datoteka s potpisom ne vrijedi kao potpis dokumenta koje sadrži. Svaki dokument za koji je zahtijevan potpis mora biti elektronski i odvojeno potpisan od strane osobe ovlašćene da obveže društvo (cf. ''Modaliteti prijenosa ponuda navedenih u rubrici 2.1.4).
Ručni potpis skeniran ne može zamijeniti elektronski potpis. Svi članovi udruženja moraju se odlučiti za isti format potpisivanja (ručni ili elektronski) bez mogućnosti miješanja dva tipa potpisivanja.
Doprinos svih elemenata/dokumenata navedenih u rubrikama 2.1.6, 5.1.9, 5.1.12 je obavezan, inače će se prijava ekonomskog operatera odbaciti. Dokumenti predani u podršci prijava u drugom jeziku osim francuskog moraju biti pratjeni prijevodom na francuski. Samo francuska verzija ima snagu zakona. U skladu s člankom R 2342-7 kodeksa javnih nabavki, ova procedura nije otvorena ekonomskim operaterima zemalja trećih država Europske unije ili Europskog ekonomskog prostora.
CPV kodovi
Dokumenti i prijava
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Franciaország – Videós felügyeleti rendszerek – MAINTENANCE ET EXTENSION DU RÉSEAU DE VIDÉO PROTECTION URBAINE DE LA VILLE DE VEDÈNE
MAIRIE DE VEDENEFrancuskaVideo-surveillance systemRok za 35 danaObjavljeno na 02. ruj 2026.
Franciaország – Száloptikai kábelek – Installation et location de fibres optiques desservant les sites du ministère de l'Intérieur et leurs partenaires des Hauts-de-France
SGAMI NORDFrancuskaOptical-fibre cablesRok za 32 danaObjavljeno na 30. kol 2026.
Franciaország – Videós felügyeleti rendszerek – INFRASTRUCTURES ET SYSTÈMES NUMÉRIQUES - Extension, déploiement et maintenance des installations THD, vidéoprotection et périphériques urbains connectés de la Commune d'Hyères - Accord cadre à bons de commande
Commune d'HyèresFrancuskaVideo-surveillance systemOptical-fibre cablesPeripheral equipmentRok za 27 danaObjavljeno na 30. kol 2026.
Franciaország – Videós felügyeleti rendszerek – Accord-cadre à bons de commande portant sur la modernisation, l'extension et la maintenance des dispositifs de vidéoprotection / vidéosurveillance
Régie Transports de Martinique (972)FrancuskaVideo-surveillance systemRok za 22 danaObjavljeno na 26. kol 2026.