Francuska – Arhitektonske, građevne, tehničke i inspekcije usluge – Mission de maîtrise d’œuvre (MOE) pour la réhabilitation/transformation des locaux du siège de la Carsat Pays de la Loire
Opis
Ova postupka s pregovaranjem odnosi se na zadatak izvođenja nadzora, u skladu s člancima L.2431-1 do L.2431-2 i R.2431-1 do R.2431-7 Zakona o javnim nabavkama i Uredbom od 22. ožujka 2019. godine, koja precizira tehničke načine izvođenja elemenata zadatka izvođenja nadzora povjerenih javnim naručiteljima od strane pružatelja usluga iz privatnog prava, u okviru radova na renoviranju/transformaciji (dezamiantizacija, termička renovacija i reorganizacija radnih prostora) prostora sjedišta Carsat Pays de la Loire (privatna organizacija s javnom delegacijom). Zadatak povjeren timu izvođenja nadzora će biti osnovni zadatak proširen na sljedeće dodatne zadatke:
- Osnovni zadaci
APS - Predprojekt
APD - Predprojekt
PRO - Projekt
ACT - Studije projekta
VISA - Konformnost i viziranje izvođenja projekta
DET - Vođenje izvođenja radova
AOR - Pomoć tijekom operacija prijema i tijekom garantije savršenog izvođenja
- Dodatni zadaci
ESQ - Skica
DIAG - Dijagnoza
REM / PEMD - Ponovna upotreba materijala dobivenih iz zgrade, uključujući dijagnozu Proizvoda, Opreme, Materijala i Otpada dobivenih iz zgrade
CSSI - Koordinacija SSI
SIG - Signalizacija
Space Planning - Pomoć u postavljanju zona dodijeljenih svakoj jedinici organizacije
MOB - Pomoć u izboru elemenata namještaja za radne prostore, prostore za sastanke i prostore za opuštanje
BIM koncepcija - Metoda rada temeljena na suradnji oko digitalnog modela
QUANT - Detaljan kvantitativni proračun.
CPV kodovi
Dokumenti i prijava
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Franciaország – Építészeti és ezzel kapcsolatos szolgáltatások – Marché de maitrise d'oeuvre pour la construction de 21 logements individuels et la réhabilitation d'un bâtiment du XIXe siècle en ERP au RDC et deux logements à l'étage à Wannehain - 1 Rue de la Grande Ferme - phase candidature
HABILIANSFrancuskaArchitectural and related servicesNema rokaObjavljeno na 01. ruj 2026.
Franciaország – Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások – Régénération du centre reconstruit de Brest
Brest métropoleFrancuskaArchitectural, construction, engineering and inspection servicesNema rokaObjavljeno na 01. ruj 2026.
Franciaország – Megvalósíthatósági tanulmány, tanácsadó szolgáltatás, elemzés – Missions d'études et d'assistance aux procédures nécessaires à l'aménagement des secteurs des Champs Moulygous, la Croix et le Paradis
Commune de BaillarguesFrancuskaFeasibility study, advisory service, analysisEngineering studiesSurvey servicesNema rokaObjavljeno na 01. ruj 2026.
Franciaország – Mérnöki tanácsadói és kivitelezési szolgáltatások – Mission d'Assistance à Maitrise d'Ouvrage pour la passation d'un marché maintenance et travaux de réfection de couverture et d'étanchéité sur un patrimoine d'immeuble d'habitation et tertiaire et prestation de suivi des travaux
Fonds de Garantie des Assurances Obligatoires de DommagesFrancuskaConsultative engineering and construction servicesRok za 33 danaObjavljeno na 01. ruj 2026.