Natrag na pretraživanje
Francuska – Osigurateljne usluge – PRESTATIONS DE SERVICES D'ASSURANCE COMMUNE DE RISOUL
COMMUNE DE RISOULFrancuskaObjavljeno na 30. lip 2026.
18 dana preostalaOpis
Narudžba se odnosi na sklapanje i upravljanje osiguravajućim ugovorima koji pokrivaju navedene rizike, putem postupka javnog natječaja u skladu s člancima R2161-1 do R2161-5 Zakona o javnim nabavkama: Lot br. 1 - ŠTETE NA IMOVINI (CPV br. 66515200-5) Lot br. 2 - GRAĐANSKI ODGOVORNOST (CPV br. 66516000-0) Lot br. 3 - VOZNI PARK (CPV br. 66514110-0)
CPV kodovi
Insurance servicesLiability insurance servicesMotor vehicle insurance servicesProperty insurance services
Dokumenti i prijava
Sažetak AI
Prijavi se za sažetak AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Franciaország – Biztosítási szolgáltatások – Marché d'Assurances DO/CCRD du projet neuf de la Cité Scolaire Internationale de Gonesse
REGION ILE-DE-FRANCEFrancuskaInsurance servicesNema rokaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Franciaország – Biztosítási szolgáltatások – Prestations de services d'assurances
BRESTPORTFrancuskaInsurance servicesDamage or loss insurance servicesLiability insurance servicesRok za 6 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Franciaország – Biztosítási szolgáltatások – Marché de services d'assurance
GCSMS - LES EHPAD PUBLICS DU VAL DE MARNEFrancuskaInsurance servicesLiability insurance servicesLegal expenses insurance servicesRok za 32 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Franciaország – Biztosítási szolgáltatások – Prestations de services d’assurances
Commune de Saint-RenanFrancuskaInsurance servicesProperty insurance servicesLiability insurance servicesRok za 35 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.