Natrag na pretraživanje
Francuska – Fotografska oprema – Avis modificatif n°2 de l'avis initial 25-138396 du 17/12/2025_Acquisition et prise en main de matériels photographiques, vidéographiques et de leurs accessoires, au profit de la gendarmerie et de la police nationale
Ministère de l'IntérieurFrancuskaObjavljeno na 11. svi 2026.
Nije naveden rokOpis
inicijalni 25-138396 od 17/12/2025_ Da bi se osigurala sposobnost opskrbe fotografskim, videografskim materijalom i inovativnim i performantnim priborom za potrebe misija policije i žandarmerije, Ministarstvo unutrašnjih poslova odlučilo je koristiti tehniku dinamičkog sustava nabave (SAD), članak L.2125-1 Zakona o javnim nabavkama. Trenutni dinamički sustav nabave odnosi se na nabavu i preuzimanje fotografskog, videografskog materijala i njihovih pribora za potrebe žandarmerije i nacionalne policije.
CPV kodovi
Photographic equipmentPhotographic and ancillary services
Dokumenti i prijava
Sažetak AI
Prijavi se za sažetak AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Franciaország – Szintmérő berendezések – Optimisation des collectes en Apport Volontaire sur le territoire du SM SIROM Flandre Nord
SIROM Flandre NordFrancuskaLevel-measuring equipmentUrban solid-refuse collection servicesRok za 32 danaObjavljeno na 01. ruj 2026.
Franciaország – Mennyiségmérő műszerek – Acquisition d’un système de métrologie pour Laboratoire de Mécanique des Fluides et d’Acoustique – (UMR5509 - CNRS)
CNRS Rhône AuvergneFrancuskaInstruments for measuring quantitiesRok za 28 danaObjavljeno na 31. kol 2026.
Franciaország – Kromatográfok – ACHAT D’UNE CHAINE DE CHROMATOGRAPHIE LIQUIDE DE HAUTE PERFORMANCE COUPLÉE À UN SPECTROMÈTRE DE MASSE TRIPLE QUADRIPOLAIRE POUR LABÉO
GIP LABEOFrancuskaChromatographsRok za 27 danaObjavljeno na 31. kol 2026.
Franciaország – Laboratóriumi, optikai és precíziós felszerelések (kivéve szemüvegek) – MARCHE PUBLIC PORTANT SUR L'ACQUISITION D'INSTRUMENTS SCIENTIFIQUES DANS LE CADRE DE L'ERC MASSTICK
CNRS - DR17FrancuskaLaboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)Rok za 32 danaObjavljeno na 30. kol 2026.