Natrag na pretraživanje
Ovaj tender je istekao.
Francuska – Radovi na obnovi – Restructuration du Palais Episcopal à Rodez (2 lots)
DEPARTEMENT DE L'AVEYRON (CD12)FrancuskaObjavljeno na 10. lip 2026.
Rok je prošaoOpis
Običan ugovor o radovima zaključen u skladu s postupkom javnog poziva na ponude u skladu s člankom R2124-2 1° Zakona o javnim nabavkama. Trajanje 15 mjeseci od obavijesti o ugovoru. Fiksne i revidirajne cijene. Dva paketa: -Paket 24: Unutarnje uređenje - Namještaj -Paket 25: Geotermija. Obavezne su posjete u sklopu ovog poziva.
CPV kodovi
Restoration workInstallation of built-in furnitureFoundation work and water-well drillingWater-well drilling
Dokumenti i prijava
Sažetak AI
Prijavi se za sažetak AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Franciaország – Nagyjavítás és felújítás – ACCORD CADRE A BONS DE COMMANDE – TRAVAUX DE MONTEE EN GAMME DANS LES LOGEMENTS A USAGE LOCATIF DU PATRIMOINE IN’LI AURA
in'li AURAFrancuskaOverhaul and refurbishment workRok za 32 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Franciaország – Csatornahálózat építése – Travaux de réhabilitation des caniveaux à fentes des autoroutes A8, A50, et A57 du réseau ESCOTA.
ESCOTA SOCIETE DES AUTOROUTES ESTEREL, COTE D'AZUR, PROVENCE, ALPESFrancuskaSewerage workRok za 32 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Franciaország – Építési munkák – Construction d'un bâtiment de 185 lits
EPD de GrugnyFrancuskaConstruction workExcavating and earthmoving workStructural shell workRok za 44 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Franciaország – Múzeum építése – Construction du musée de Saint-Gilles
La SATFrancuskaMuseum construction workDressed stoneworkStoneworkRok za 23 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.