Danska – Pragovi i dijelovi pragova – Re-tender for fasteners and rail pads for the sleeper types: S99, SB16 & S16 for use in the Danish rail network (1)
Opis
U skladu s odredbama Direktive 2014/25/EU (Direktive o javnim nabavkama u sektorima voda, energija, transport i poštanske usluge, provedena izvršnom naredbom br. 1078 od 29. lipnja 2022.) objavljuje se poziv na tender za okvirni ugovor za brtve za monoblokove tračnice Banedanmarka. Okvirni ugovor Banedanmarku daje pravo, ali ne i obvezu, da naruči gornje spomenute brtve i podloge za tračnice. Okvirni ugovor je isključiv u pogledu opskrbe brtvama za upotrebu u Banedanmarkovoj tvornici tračnica. Brtve za upotrebu u vezi s održavanje i zamjenu postojećih brtava u Banedanmarkovoj infrastrukturi nisu pokrivene ovim ugovorom. Izvršenje Okvirnog ugovora podijeljeno je u tri faze: (1) Faza dizajna, validacije i prihvatanja tipa proizvoda (2) Faza retrofita tvornice tračnica (3) Faza proizvodnje i isporuke proizvodnje Za više informacija pozivamo se na tender dokumentaciju.
CPV kodovi
Dokumenti i prijava
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Dánia – Jármű-karosszéria, pótkocsi és félpótkocsi – Udbud vedrørende indkøb af Citytrailere
Dansk Retursystem A/SDanskaVehicle bodies, trailers or semi-trailersTransport equipment and auxiliary products to transportationChassisRok za 27 danaObjavljeno na 02. ruj 2026.
Dánia – Szállítófelszerelések és kiegészítő szállítási cikkek – Amfibiske RHIB fartøjer inkl. trailer til Kystredningstjenesten
Danish Ministry of Defence Acquisition and Logistics OrganisationDanskaTransport equipment and auxiliary products to transportationShips and boatsBoatsRok za 25 danaObjavljeno na 27. kol 2026.
Dánia – Áruszállító gépjárművek – Indkøb af fabriksny 4-akslet lastvogn
Varde kommuneDanskaMotor vehicles for the transport of goodsVehicle-mounted cranesFlatbed and Tipper trucksRok za 26 danaObjavljeno na 27. kol 2026.
Dánia – Parkolófelügyeleti eszközök – Parkeringssystem
Danmarks Tekniske Universitet - DTUDanskaCar park control equipmentTransport equipment and auxiliary products to transportationMiscellaneous transport equipment and spare partsRok za 3 danaObjavljeno na 24. kol 2026.