Javna nabava – Cipar
Tendova prati sve TED objave za ovu zemlju. U nastavku su najnoviji objavljeni natječaji — u punom pretraživanju filtrirajte po ključnoj riječi, sektoru i roku.
Izvor podataka: Tenders Electronic Daily (TED) — EU-široki nadproračunski tenderi.
Ciprus – Élelmiszerek, italok, dohány és kapcsolódó termékek – ΓΛ 16/2026 - ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΠΛΑΙΣΙΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΕΙΔΩΝ ΤΡΟΦΙΜΩΝ
Γενικό Λογιστήριο ΔημοκρατίαςCiparFood, beverages, tobacco and related productsFruit, vegetables and related productsPotatoes and potato productsRok za 36 danaObjavljeno na 31. kol 2026.
Ciprus – Étkezdei és élelmezési szolgáltatások – Προκήρυξη Διαγωνισμού για εκμετάλλευση κυλικείου Επαρχιακού Δικαστηρίου Λεμεσού
Ανώτατο Δικαστήριο - Δικαστική ΥπηρεσίαCiparCanteen and catering servicesCanteen servicesCanteen and other restricted-clientele cafeteria servicesRok za 27 danaObjavljeno na 31. kol 2026.
Ciprus – Jogi szolgáltatások – ΟΧΣ2/2026 - Παροχή συμβουλευτικών υπηρεσιών από εξωτερικούς συμβούλους για την υλοποίηση της πώλησης χαρτοφυλακίου Μη Εξυπηρετούμενων Δανείων («Συναλλαγή»)
Οργανισμός Χρηματοδοτήσεως ΣτέγηςCiparLegal servicesBusiness and management consultancy and related servicesRok za 34 danaObjavljeno na 31. kol 2026.
Ciprus – Javítási és karbantartási szolgáltatások – Διαγ. αρ. 26.074.ΣΣ.ΗΜΥ -Παροχή υπηρεσιών πενταετούς συντήρησης διάφορων συστημάτων στη Ναυτική Βάση Ευάγγελος Φλωράκη
Τμήμα Ηλεκτρομηχανολογικών ΥπηρεσιώνCiparRepair and maintenance servicesRepair and maintenance services of security equipmentRok za 24 danaObjavljeno na 30. kol 2026.
Ciprus – Építési munkák – Αφαίρεση, απομάκρυνση αμιάντων και τοποθέτηση τσίγκων, κεραμιδιών και άλλων εργασιών για τις διάφορες Κυβερνητικές Υπηρεσίες στη Λευκωσία Δ.Τ.Δ.Ε.(Ε.Μ.Λ/σίας) 39/2026
Τμήμα Δημοσίων ΈργωνCiparConstruction workRok za 29 danaObjavljeno na 30. kol 2026.
Ciprus – Közút építése – ΜΕΛΕΤΗ ΚΑΙ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΔΡΟΜΟΥ ΔΕΝΕΙΑΣ - ΑΚΑΚΙΟΥ - ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ - ΚΠΣ/19/2025/ΜΚ(Α)
Τμήμα Δημοσίων ΈργωνCiparRoad construction worksConstruction workWorks for complete or part construction and civil engineering workRok za 108 danaObjavljeno na 30. kol 2026.
Ciprus – Különleges célú gépjárművek – Προσφορά για Προμήθεια ενός (1) Οχήματος 4*4 για την πραγματοποίηση εποχούμενων περιπολιών στις δύσβατες και βαλτώδεις περιοχές της επικράτειας του Δήμου
ΔΗΜΟΣ ΚΟΥΡΙΟΥCiparSpecial-purpose motor vehiclesFirefighting equipmentVehicles for the emergency servicesRok za 31 danObjavljeno na 30. kol 2026.
Ciprus – Gépjárművek – Προσφορά για προμήθεια και συντήρηση οχήματος για την υλοποίηση των δράσεων του έργου LIFE -ADAPTS σε σχέση με τη Μεσογειακή Φώκια Αριθμός Διαγωνισμού: 22/2026
Τμήμα Αλιείας και Θαλασσίων ΕρευνώνCiparMotor vehiclesUtility vehiclesHeavy-duty motor vehiclesRok za 14 danaObjavljeno na 26. kol 2026.
Ciprus – Kromatográfok – UCY-2026-059-ΠΜΜΠ - ULTRA-HIGH PERFORMANCE LIQUID CHROMATOGRAPHY–TANDEM MASS SPECTROMETRY (UHPLC–MS/MS) SYSTEM WITH TRIPLE QUADRUPOLE MASS ANALYZER
University of CyprusCiparChromatographsMass spectrometerRok za 28 danaObjavljeno na 26. kol 2026.
Ciprus – Szennyvízcsatorna-tisztítási szolgáltatások – Προσφορά για Παροχή Υπηρεσιών καθαρισμού και συντήρησης των αγωγών και φρεατιών του δημόσιου αποχετευτικού συστήματος λυμάτων του Ε.Ο.Α. Πάφου
ΕΠΑΡΧΙΑΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΦΟΥCiparSewer cleaning servicesGully cleaning and emptying servicesGully cleaning servicesRok za 14 danaObjavljeno na 26. kol 2026.