Natrag na pretraživanje
Austrija – Brodske čarterske usluge – 26-012.778 Charterung eines Forschungsschiffes
Universität WienAustrijaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Nije naveden rokOpis
Nadležnik planira provedbu istraživačkog putovanja u području morskog biologije u proljeće 2027. godine u južnom dijelu Sjevernog Atlantika („Istraživački put 2027“). Da bi se ovo istraživačko poduzetje moglo provesti, nadležnik u okviru ovog postupka javnog nadmetanja osigurava iznajmljivanje visokomorskog istraživačkog broda zajedno s posadom.
CPV kodovi
Ship chartering servicesResearch vessel servicesHire of sea-going vessels with crewHire of vessels with crewHire of water transport equipment with crewShip-operating services
Dokumenti i prijava
Sažetak AI
Prijavi se za sažetak AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Ausztria – Tárolási és raktározási szolgáltatások – AK Steiermark | Lagerwirtschaft
Kammer für Arbeiter und Angestellte für SteiermarkAustrijaStorage and warehousing servicesStock-control servicesInventory management software packageNema rokaObjavljeno na 27. srp 2026.
Olaszország – Turistainformációs szolgáltatások – S26008 ACCORDO QUADRO DI DURATA QUADRIENNALE PER LAFFIDAMENTO DELLA GESTIONE INTEGRATA DEI SERVIZI DI ACCOGLIENZA, INFORMAZIONE, ASSISTENZA E PROMOZIONE TURISTICA DELLA CITTA DI BARI PRESSO GLI INFO-POINT TURISTICI COMUNALI
Comune di Bari - Ripartizione Stazione Unica Appaltante, Contratti e Gestione Lavori PubbliciItalijaTourist information servicesRok za 32 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Lengyelország – Vasúti szállítást támogató szolgáltatások – Utrzymanie infrastruktury kolejowej bocznicy PGG S.A. Oddział Piast-Ziemowit Ruch Ziemowit” z podziałem na dwa zadania: Zadanie nr 1 - Diagnostyka, konserwacja i bieżące utrzymanie infrastruktury kolejowej wraz z usługą oraz dostawą elementów niezbędnych do realizacji napraw bieżących Zadanie nr 2 - Kompleksowa naprawa infrastruktury kolejowej
Polska Grupa Górnicza S.A.PoljskaSupport services for railway transportRailway-track maintenance servicesRailway signalling worksRok za 11 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Franciaország – Parkolói szolgáltatások – Accord-cadre gestion du stationnement payant sur voirie
Mairie de NiortFrancuskaParking servicesRok za 33 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.