Natrag na pretraživanje
Italija – Upravljanje i vođenje elektrane – Procedura ad evidenza pubblica per l’assegnazione in concessione della grande derivazione idroelettrica relativa all’impianto Po Stura – San Mauro ai sensi della L.R. 26/2020 e del R.R. 2/2023 tramite finanza di progetto su iniziativa privata
SCR PIEMONTE SPAItalijaObjavljeno na 22. tra 2026.
Nije naveden rokOpis
Postupak javnog natječaja za dodjelu u koncesiju velike hidroelektrane Po Stura – San Mauro u skladu s L.R. 26/2020 i R.R. 2/2023 putem financiranja projekta na privatnu inicijativu
CPV kodovi
Operation of a power plant
Dokumenti i prijava
Sažetak AI
Prijavi se za sažetak AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Olaszország – Gázellátás, gázszolgáltatás – AFFIDAMENTO IN CONCESSIONE DEL SERVIZIO DI DISTRIBUZIONE DEL GAS NATURALE NELL'AMBITO TERRITORIALE "PESCARA"
PESCARA ENERGIA SPAItalijaGas distributionRok za 164 danaObjavljeno na 05. kol 2026.
Olaszország – Vízellátás, vízszolgáltatás – Bando di Gara per l’individuazione dell’Operatore Economico a cui assegnare la proroga della concessione mineraria per acque minerali denominata “Etna – Cavagrande” per un massimo di ulteriori anni 30
Regione Siciliana Dipartimento Energia Distretto minerario PAItalijaWater distributionNema rokaObjavljeno na 26. srp 2026.
Olaszország – Áramszolgáltatás és kapcsolódó szolgáltatások – FORNITURA DI ENERGIA ELETTRICA PER GLI ANNI 2027 - 2028
CAFC S.P.A.ItalijaElectricity distribution and related servicesRok za 3 danaObjavljeno na 22. srp 2026.
Olaszország – Gázellátás, gázszolgáltatás – AFFIDAMENTO IN CONCESSIONE DEL SERVIZIO DI DISTRIBUZIONE DEL GAS NATURALE NELL'AMBITO TERRITORIALE DI GENOVA 2 - PROVINCIA
COMUNE DI CHIAVARIItalijaGas distributionRok za 65 danaObjavljeno na 20. srp 2026.