Francuska – Usluge popravaka, održavanja i srodne usluge koje se odnose na opremu letjelica i drugu opremu – Mise en œuvre, hors équipage, et maintien en condition opérationnelle des avions de la Direction générale de la sécurité civile et de la gestion des crises (DGSCGC) et prestations associées.
Opis
Nakazuje se da je rok za prijavu naveden u poglavlju 5.1.12 onaj u Parizu. Zračni park koji se podržava sastoji se od sljedećeg: - 12 aviona tipa Canadair CL 415, - 8 aviona tipa DASH 8-Q400 verzija MR i MRE, - 3 aviona tipa Beechcraft B 200. Tijekom izvođenja ugovora flota će biti dopunjena s 4 aviona tipa Canadair DHC 515 (planirani dolazak između 2028. i 2033.). Na informativne svrhe, glavne usluge koje treba obaviti su sljedeće: - Upravljanje održavanjem letne sposobnosti; - implementacija (uključujući piste) flote, bez posade, na svim lokacijama odjeljenja; - održavanje zrakoplova uključujući njihove sustave misija; - Tehnička pomoć na mjestu (ATS); - opskrba rezervnim dijelovima, potrošnim materijalima i sastojcima; - upravljanje tehničkim događajima; - upravljanje zastarjelosti; - druge tehničke i logističke podrške. Flote se eksploatiraju uglavnom od strane DGSCGC s Bazom zračnih snaga Nîmes-Garons i s drugih lokacija u Francuskoj (Ajaccio, Bordeaux, itd.), u DROM (La Réunion, inozemstvo: Grčka, Portugal, Italija, itd.) u okviru povremenih odjeljenja. Na informativne svrhe, godišnje procjene aktivnosti za svaku flotu su između: - 2 300 i 3 000 satova leta za CL 415; - 2 850 i 3 550 satova leta za DASH 8; - 800 i 1 000 satova leta za B 200. Radi se o ugovoru o obrani ili sigurnosti. Trenutni projekt ugovora podliježe postupku s pregovaranjem u skladu s odredbama članaka L. 2324-1, L. 2324-3, R. 2324-1, R. 2324-3, R. 2361-1, R. 2361-8 do R. 2361-12 Zakona o javnim nabavkama. Trenutni projekt ugovora je "kompozitni" ugovor koji se sastoji od: - jednog dijela usluga po fiksnoj cijeni koje se mogu izvršiti od početka izvođenja ugovora; - jednog dijela usluga po satu leta; - jednog dijela usluga po toku; - jednog dijela usluga koje se mogu naručiti putem narudžbenih listova u skladu s člankom R. 2362-8 Zakona o javnim nabavkama. - u skladu s člancima R. 2372-19 do R. 2372-21 Zakona o javnim nabavkama, ugovor može imati tehničke nepredvidive okolnosti, od jednog dijela dobava ili usluga koje nisu mogle biti točno određene u početnom javnom ugovoru.
CPV kodovi
Dokumenti i prijava
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Franciaország – Járművek és azokkal kapcsolatos berendezések javítása, karbantartása és járulékos szolgáltatása – 022SE2026 Marché de maintenance véhicules Ford RANGERS et prestations associées
InrapFrancuskaRepair, maintenance and associated services of vehicles and related equipmentRok za 25 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Franciaország – Javítási és karbantartási szolgáltatások – AC Maintenance du tunnel de Saverne 2027 - 2034
SNCF RESEAUFrancuskaRepair and maintenance servicesRailway tunnel construction workRepair and maintenance of plantNema rokaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Franciaország – Élelmezési berendezéssel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások – Maintenance des équipements de cuisine - DISP Grand Est
DISP StrasbourgFrancuskaRepair and maintenance services of catering equipmentRok za 39 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Franciaország – Javítási és karbantartási szolgáltatások – Entretien et dépannage des portes, portails, barrières, rideaux métalliques et autres ensembles motorisés installés dans les bâtiments communaux de Neuilly-sur-Seine - lot n°1 : tous sites hors garage municipal
Ville de Neuilly-sur-SeineFrancuskaRepair and maintenance servicesRok za 34 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.