Francuska – Oklopne ploče – Fourniture de tôles en acier soudable laminées à chaud pour blindage.
Opis
Navedeno je da je rok i vrijeme za predaju ponuda 15. travnja 2026. u 15:30 (vrijeme Pariza). One navedene u rubrikama 5.1.12 u formatu su UTC (ne uzimati u obzir + 02/00). Radi se o Ugovoru o obrani ili sigurnosti. Ugovor je podijeljen u 7 lota. Iznos naveden u 2.1.3 odgovara ukupnom maksimalnom iznosu za okvirni ugovor bez obveze države, bez PDV-a. Radi se o monoatributarnom okvirnom ugovoru s narudžbenicama. Iznos naveden po lotu u 5.1.5 je maksimalni iznos izražen u eurima bez PDV-a. Kandidati moraju navesti jesu li se prijavili samostalno ili u skupini. Kandidatima je zabranjeno da za svaki lot podnose više ponuda djelujući istovremeno: 1. kao pojedinačni kandidati i članovi jedne ili više skupina; 2. kao članovi više skupina. Sastav skupina može se promijeniti, a moguće je i formirati nove između predaje prijava i kraja pregovora ako su svi članovi nove skupine, predstavljene u fazi ponuda, bili ovlašteni u fazi prijava da podnesu ponudu ili sudjeluju u njoj, barem kao prihvaćeni podizvođač u fazi prijava. Nova formirana skupina mora ispunjavati zahtjeve u vezi s kapacitetima kandidata. Također, primjenjuju se odredbe članaka R2142-23 i R2342-14 CCP-a. Potpisivanje dokumenta: Dokumenti u dosjeu za prijavu koji zahtijevaju potpis moraju biti potpisani od strane osobe ovlašćene da obveže tvrtku (s navođenjem imena, prezimena, položaja potpisnika i s pečatom tvrtke). Ako potpisnik dokumenta ne pojavljuje se u javnim informacijama preko broja SIREN ili ekvivalentnog dokumenta za kandidate uspostavljene u inozemstvu, priložit će se svaki dokument koji potvrđuje ovlaštenje potpisnika da obveže tvrtku. U vezi s elektroničkim datotekama, zip datoteka s potpisom ne vrijedi kao potpis dokumenta koje sadrži. Svaki dokument za koji je zahtijevan potpis mora biti potpisan elektronski i zasebno od strane osobe ovlašćene da obveže tvrtku (pogledajte "Način predaje ponuda" naveden u rubrici 2.1.4). Skenirani ručni potpis ne može zamijeniti elektronski potpis. Dovijanje svih elemenata/dokumenata navedenih u rubrikama 2.1.6, 5.1.9, 5.1.12 je od presudnog značaja, inače će se prijava gospodarskog subjekta odbaciti. Ako se kandidat ili skupina natječe za sve lote, podnijet će samo jedan dosje za prijavu koji će sadržavati tehničke elemente potrebne za svaki lot. Dokumenti podneseni u podršci prijava na drugom jeziku od francuskog jezika moraju biti priloženi s prijevodom na francuski jezik. Samo francuska verzija vrijedi. U skladu s člankom R 23427 Zakona o javnim nabavkama, ova postupak nije otvoren za europske gospodarske subjekte. Postupak ostaje otvoren za podizvođače iz trećih zemalja.
CPV kodovi
Dokumenti i prijava
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Franciaország – Hulladékgyűjtő konténerek – FOURNITURE DE CONTENEURS ENTERRES POUR LA COLLECTE DES DECHETS
CA RODEZ AGGLOMERATIONFrancuskaContainers for waste materialRok za 31 danObjavljeno na 03. ruj 2026.
Franciaország – Bitumennel bevont zúzottkő – Fourniture d'enrobés d'hydrocarbonés pour l'entretien des chaussées métropolitaines
GRENOBLE ALPES METROPOLEFrancuskaCoated roadstoneRok za 33 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Franciaország – Csapszegek és csavarok – Fourniture de vis fabriquées à façon
CEA CESTA (33)FrancuskaBolts and screwsRok za 93 danaObjavljeno na 02. ruj 2026.
Franciaország – Hulladékgyűjtő konténerek – Le présent marché a pour objet la fourniture d'équipements destinés à la collecte des déchets
CC Pays de Honfleur - BeuzevilleFrancuskaContainers for waste materialPolythene waste and refuse sacks and bagsRok za 38 danaObjavljeno na 02. ruj 2026.