Njemačka – Farmaceutski proizvodi – Open house Arzneimittelrabattverträge Chinin, ATC M09AA02
Opis
Ne radi se o otvoreni postupak, nego o tzv. open-house model! Obrazac za otvoreni postupak koristi se samo zato što ne postoji obrazac za open-house model. Ugovori koji se sklapaju u open-house modelu ne podliježu zakonskim odredbama o javnim nabavkama zbog nedostatka odluke o izboru. Koristiti ovaj obrazac ne znači da se podvrgavate zakonskim odredbama o javnim nabavkama. AOK Bayern namjerava sva zainteresirana farmaceutska poduzeća sklopiti neekskluzivne ugovore o popustima o tvari Chinin, ATC M09AA02, prema § 130a st. 8 SGB V. AOK Bayern nudi svim zainteresiranim farmaceutskim poduzećima koja ispunjavaju navedene uvjete za kvalifikaciju sklapanje identičnih i neindividuano pregovarivih ugovora o popustima. Najraniji mogući početak ugovora je 01.04.2026, a svi ugovori završavaju 31.03.2028. Sklapanje ugovora je moguće u bilo kojem trenutku tijekom tog razdoblja, ali najkasnije 03.02.2028. Ugovori se mogu otkazati s rokom od jednog mjeseca do kraja mjeseca. Ako stupi na snagu ugovor o popustima na lijekove s tvari ugovora, sklopljen u otvorenom postupku na razini savezne države ili pokrajine, open-house ugovori automatski prestaju vrijediti za odgovarajući rok. Ugovor će se sklopiti sa svim zainteresiranim farmaceutskim poduzećima koja dokazuju svoju kvalifikaciju ispunjenom i potpisanom samozavjerom o pouzdanosti. Farmaceutsko poduzeće mora predložiti ispunjeni i potpisani ugovor (povjerenje potpisnika mora se vidjeti iz izvoda iz registra trgovačkih društava, inače je potrebno predložiti ovlast), prilog "Odredba o lijekovima koji su predmet ugovora" te ispunjenu i potpisanu samozavjeru o pouzdanosti. Dokumentacija se može predložiti IZRUČNO, RUČNO potpisana ILI ELEKTRONSKI s kvalifikiranom elektronskom potpisom. Ručno potpisana dokumentacija u izvornoj obliku mora se poslati u dvostrukom izvodu na sljedeću adresu: AOK Bayern - Die Gesundheitskasse Vergabestelle SGB V ZE25 open-house Rabattverträge Carl-Wery-Str. 28 81739 München ELEKTRONSKA dokumentacija s kvalifikiranom elektronskom potpisom mora se predložiti preko komunikacijskog područja na portalu za javne nabavke www.dtvp.de. Ako se potpuna i ispravna dokumentacija predloži do 03. svakog mjeseca, ugovor počinje prvog dana sljedećeg mjeseca, inače prvog dana mjeseca nakon toga. Kod ručno potpisane dokumentacije u izvornoj obliku, predajte potpunu, ispunjenu i potpisanu dokumentaciju unaprijed kao skeniranu kopiju na e-mail adresu [email protected] ili preko komunikacijskog područja na portalu za javne nabavke www.dtvp.de, ako potpuna i ispravna dokumentacija u izvornoj obliku na papiru stigne do 10. mjeseca u AOK Bayern, Vergabestelle. Molimo obratite pozornost na upustva za ispunjavanje koja su dostupna pod www.dtvp.de u nabavnim dokumentima. Zainteresirana farmaceutska poduzeća mogu u projektu za open-house postupak na portalu www.dtvp.de zahtjevati otključavanje nabavnih dokumenata. Link do portala nalazi se u ovoj objavi. Kao potencijalni partneri u ugovoru u obzir dolaze samo farmaceutska poduzeća. Dokumentacija open-house postupka će biti otključana samo farmaceutskim poduzećima kao potencijalnim partnerima u ugovoru i mora se strogo čuvati kao povjerljiva. Zahtjev za otključavanje od strane poduzeća potvrđuje povjerljivu obradu dokumentacije.
CPV kodovi
Dokumenti i prijava
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Németország – Gyógyszerészeti termékek – Arzneimittel- Rahmenrabattverträge nach §130a Absatz 8 SGB V
Kaufmännische Krankenkasse - KKHNjemačkaPharmaceutical productsRok za 42 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Németország – Orvosi felszerelések – Austausch MRT-Scanner im laufenden Betrieb
Thoraxklinik Heidelberg gGmbH - Universitätsklinikum HeidelbergNjemačkaMedical equipmentsImaging equipment for medical, dental and veterinary useMagnetic resonance imaging equipmentNema rokaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Németország – Orvosi felszerelések – Ortenau Klinikum - Achern Neubau Klinikgebäude 81022 (AC 20-30), VE5018 (KG620) Endoskopietürme Gyn
Ortenau KlinikumNjemačkaMedical equipmentsEndoscopy, endosurgery devicesRok za 32 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Németország – Autoklávok – Autoklav zur Laminatherstellung transparenter Verbundsysteme (OV PR1165442a)
Fraunhofer-Gesellschaft zur Förderung der angewandten Forschung e.V., IKTSNjemačkaAutoclavesRok za 31 danObjavljeno na 03. ruj 2026.